Pomoc w trudnych chwilach

Usługi pogrzebowe w rodzinnej firmie Kuleczka na Górnym Śląsku

Usługi pogrzebowe w rodzinnej firmie Kuleczka na Górnym Śląsku

Zorganizowanie pogrzebu bliskiej osoby, to moralny obowiązek rodziny Zmarłego. W tych trudnych chwilach, gdy smutek i rozpacz odbierają siły i utrudniają wszelkie działania, potrzebny jest ktoś, kto wesprze i działając w imieniu rodziny zorganizuje pochówek godny pamięci Zmarłego. Wśród licznych firm działających w Katowicach, Siemianowicach i innych miejscowościach na Śląsku najbardziej godnym polecenia jest rodzinna firma Antoniego Kuleczki i jego córki Aleksandry. Tradycyjne podejście do spraw śmierci połączone z nowoczesnymi trendami w branży funeralnej daje w efekcie usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Śmierć bliskich – od czego zacząć przygotowania do pogrzebu?

Wśród licznych pytań i wątpliwości, które towarzyszą rodzinie Zmarłego, na pierwszy plan zawsze wysuwa się problem; „Jak poradzić sobie z organizacją pogrzebu? Jakie formalności urzędowe załatwić? Od czego zacząć przygotowania uroczystości?” Aby nie popełnić błędu i nie narazić siebie oraz rodziny na dodatkowe trudy, czy koszty warto, zwrócić się do profesjonalistów, którzy działając z empatią i pełną dyskrecją załatwią wszelkie formalności i zorganizują pochówek.

Bez wątpienia można powierzyć wszelkie sprawy firmie Kuleczka – ten zakład pogrzebowy od ponad trzydziestu lat utrzymuje pozycję lidera na śląskim rynku usług pogrzebowych. Warto więc skorzystać z poradnika, który zakład pogrzebowy ma na swojej stronie https://pogrzebykuleczka.pl/, albo skontaktować się telefonicznie z biurem firmy. Jeśli ktoś nie jest w mocy osobiście pojawić się w siedzibie firmy, przedstawiciele zakładu przybędą pod wskazany adres.

pogrzeby kuleczka

Dlaczego warto zamówić usługi w zakładzie pogrzebowym Kuleczka?

Zakład pogrzebowy Kuleczka świadczy usługi pogrzebowe kompleksowe, czyli całkowite, o bardzo szerokim spektrum. Zamawiając pogrzeb w takim miejscu można negocjować cenę – im więcej usług, tym możliwość obniżki większa. Kuleczka świadczy usługi związane z eksportacją zwłok z miejsca zgonu (całodobowo), transportem na terenie kraju i poza granicami, przygotowaniem ciała do pochówku.

W zależności od rodzaju pogrzebu – tradycyjny lub poprzedzony kremacją, można w zakładzie zakupić niezbędne akcesoria: trumny, urny, krzyże, tabliczki, ubrania a także zamówić kwiaty, druk i kolportaż nekrologów, transport dla żałobników i księdza. Jeśli pogrzeb ma tradycyjny śląski charakter zakład pogrzebowy zamówi oprawę muzyczną w wykonaniu orkiestry dętej, a po uroczystości rodzina zaprosi uczestników na „przepijanie skórki”, czyli śląską stypę, organizację której również można powierzyć firmie.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *