Kategorie: Dom pogrzebowy

Zasiłek pogrzebowy. Jak zakład pogrzebowy może Nam w tym pomóc

Zasiłek pogrzebowy jest to specjalne świadczenie, które jest wypłacane w przypadku śmieci bliskiej naszemu sercu osobie. Na wypłatę takiego zasiłku może liczyć każda osoba, która pokryła koszty związane z przygotowaniem pogrzebu.

Pogrzeby Warszawa

Zakład pogrzebowy z całą pewnością może pomóc nam w przygotowaniu wszystkich formalności związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Szczególnie polecanym miejscem jest Dom Pogrzebowy Memento Mori z Warszawy. Warto wspomnieć o tym, że świadczenia pogrzebowe wypłacane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ma na celu zwrócenie chociażby częściowych kosztów, związanych z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej. Zasiłek pogrzebowy w 2019 roku wynosi do 4000 złotych. Aby otrzymać ten zasiłek trzeba przede wszystkim złożyć wniosek, który pomoże przygotować osoba pracująca w Domu Pogrzebowym Memento Mori w Warszawie.

Dom Pogrzebowy Memento Mori

Pogrzeby w Warszawie (głównie Mokotów, Ochota) przygotowywane są przez Memento Mori z ogromną starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Zakład Pogrzebowy  pomoże przygotować niezbędne formalności, takie jak na przykład: akt zgonu oraz wcześniej wspomniany zasiłek pogrzebowy. W przypadku jakichkolwiek pytań bez problemu można zadzwonić pod numer telefonu, który jest podany na stronie internetowej zakładu pogrzebowego. Dom Pogrzebowy Memento Mori to firma rodzinna, która bardzo przykłada się do swoich obowiązków. Zakład posiada ogromne doświadczenie. Przygotowanie ciała do pogrzebu to dla pracowników firmy żaden problem, więc z pewnością warto skorzystać z usług tego Domu Pogrzebowego.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak złożyć wniosek o zasiłek pogrzebowy, koniecznie skontaktuj się z Domem Pogrzebowym Memento Mori z Warszawy, który pomoże Ci w tej bardzo ciężkiej chwili.