Praca zakładu pogrzebowego w Pułtusku

Praca zakładu pogrzebowego w Pułtusku

Zakład pogrzebowy Kraszewski zdaje sobie sprawę z jakim bólem i pustką zmaga się rodzina po śmierci bliskiego. Misją zakładu działającego od wielu lat w branży funeralnej, jest niesienie pomocy rodzinom pogrążonym w żałobie.

Wszystkie wykonywane czynności odznaczają się ogromnym profesjonalizmem, empatią i cierpliwością. W tak ciężkim momencie, rodziny zawsze otrzymują wsparcie oraz kompleksową pomoc. Firma pogrzebowa zawsze dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Usługi świadczone przez zakład pogrzebowy Kraszewski, zawsze są najwyższej jakości oraz na wysokim poziomie. Kraszewski Pułtusk zawsze stara się odciążyć zranioną rodzinę, aby ta mogła w spokoju przeżyć okres żałobny, w związku z tym całkowicie zajmuje się organizacją pogrzebu, ale i również dopełnieniem wszystkich formalności. Firma pogrzebowa podchodzi indywidualnie do każdego klienta, proponując mu spersonalizowaną ofertę.

Zakład pogrzebowy Kraszewski świadczy swoje usługi na każdym cmentarzu znajdującym się w Pułtusku i okolicach. Swoje usługi świadczą również w Zatorach i Szwelicach. Już od pierwszego kontaktu, telefonu Kraszewski Pułtusk wykazuje się skrupulatnością oraz dbałością o wszystkie detale, każda ceremonia pogrzebowa utrzymana jest w stylu podniosłym i uroczystym. Jest to firma, która w życiu na co dzień łączy tradycje wraz z nowoczesnością.

Dom pogrzebowy działający wiele lat w branży funeralnej dysponuje bogatym zapleczem, w które wchodzi własna, elegancka kaplica, własna chłodnia, prosektorium, dzięki czemu w tak ciężkim momencie rodzina czuje obecność i wsparcie zakładu.

Usługi pogrzebowe Kraszewski Pułtusk

W dniu śmierci rodzina staje przed ciężkim wyzwaniem, jakim jest wybór zakładu pogrzebowego, który odpowiednio i z przykładnością zorganizuje pogrzeb i dopełni wszystkie formalności. Śmierć bliskiej nam osoby zazwyczaj następuje niespodziewanie, w takim momencie warto zwrócić uwagę jakimi wartościami kieruje się firma pogrzebowa.

Empatia, troska, wyrozumiałość i cierpliwość to cztery cechy, którymi powinni się odznaczać pracownicy zakładu. Kraszewski Pułtusk w życiu kieruje się tymi cechami oraz posiada szeroką ofertę świadczonych usług, do których należy:

 • przewóz do chłodni
 • pogrzeb z trumną
 • kremacje
 • balsamacja i tanatokosmetyka
 • własna kaplica
 • odzież żałobna
 • akcesoria pogrzebowe
 • oprawa muzyczna i florystyczna
 • międzynarodowy/krajowy transport zmarłych
 • opieka nad grobami
 • formalności pogrzebowe
 • usługi cmentarne, do których należy otwieranie i zamykanie grobów, kopanie grobów, murowanie grobów i grobowców, ekshumacje.

Wartym uwagi dodatkiem było wprowadzenie do oferty e-nekrologii, których nie posiada każdy zakład pogrzebowy. Jest to forma powiadomienia rodziny o śmierci oraz ustalenia szczegółów. Ogromną zaletą na stronie internetowej firmy pogrzebowej jest poradnik, dzięki któremu można dowiedzieć się, co zrobić w sytuacji gdy zgon nastąpi w domu lub w szpitalu.

Takt i szacunek, to dwa słowa w jaki sposób traktowani są klienci korzystający z kompleksowej pomocy Kraszewski Pułtusk. Firma pogrzebowa Kraszewski Pułtusk wszystkie swoje czynności i działania wypełnia z pełnym zaangażowaniem, poszanowaniem oraz skrupulatnością, o czym świadczą pozytywne opinie i rekomendacje portali funeralnych.

W swojej ofercie Kraszewski Pułtusk posiada piękna oprawę florystyczną, aby zapoznać się z wieńcami i wiązankami pogrzebowymi, warto wejść na stronę internetową firmy- https://kraszewski.info/kwiaty/

Kontakt Kraszewski Pułtusk

Siedziba zakładu pogrzebowego znajduje się w Pułtusku przy ulicy Kościuszki 78 (obok cmentarza parafialnego św. Krzyża). W Pułtusku również znajduje się kaplica-dom pogrzebowy przy ulicy Sienkiewicza 7.

Ulica Tadeusza Kościuszki 78
06-100 Pułtusk
Telefon: 236922000 i 501634440
Mail: dompogrzebowy@wp.pl5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments