Dom Pogrzebowy Ziółkowski Golub-Dobrzyń

Dom Pogrzebowy Ziółkowski Golub-Dobrzyń

Każdy inaczej przeżywa utratę bliskiej osoby, jednak wszyscy się zgodzą, że smutek i żal jest nieporównywalny. Część osób zniesie tak tragiczną wiadomość lepiej, a część gorzej. Bliscy Zmarłego po jego śmierci mają problem z wyjściem z domu, ale również z wielu powodów takich jak choroba, czy wiek. Osoby, które nie są w stanie dotrzeć do biura Domu Pogrzebowego w Golubiu-Dobrzyniu, nie muszą się tym stresować lub prosić o pomoc innych. Personel Zakładu Pogrzebowego Ziółkowski po otrzymaniu informacji uda się we wskazane, aby w dogodny dla klienta sposób ustalić szczegóły dotyczące przygotowań i przebiegu pogrzebu. W razie konieczności zorganizowany zostanie transport do biura zakładu pogrzebowego.

Zakład pogrzebowy Golub-Dobrzyń

Dom Pogrzebowy Ziółkowski jest cenioną i znaną w województwie kujawsko-pomorskim firmą oferującą usługi pogrzebowe na znacznym terenie powiatów Golubsko-Dobrzyńskiego i Toruńskiego. Zakład organizuje uroczystości każdego rodzaju, więc od preferencji najbliższych zmarłego, ceremonia może być wyznaniowa lub świecka.

Siedziba Domu Pogrzebowego Ziółkowski, ulokowana jest w Golubiu-Dobrzyniu, przy ul. Nowej 17A. Właściciel domu pogrzebowego – Marcin Ziółkowski współpracował przez lata z wcześniej działającym w tym miejscu Zakładem Pogrzebowym Orzechowscy.

Usługi pogrzebowe Ziółkowski

Usługi pogrzebowe Golub-Dobrzyń

Przechodząc przez życie, człowiek jest istotą społeczną. Poznajemy nowych ludzi, zawieramy przyjaźnie na lata. Śmierć osoby nie przeżywa jedynie jej rodzina, ale również bliżsi i dalsi znajomi, czy koledzy z pracy. Dlatego ważne, żeby pamiętać w tym trudnym momencie o każdym, kto chciałby się pożegnać ze Zmarłym. Firma pogrzebowa Ziółkowski realizuje cały zestaw uzupełniających się usług pogrzebowych i cmentarnych na wszystkich cmentarzach w Golubiu-Dobrzyniu i okolicach. Wszelkie niezbędne informacje na temat oferowanych usług znajdują się na stronie www firmy.

e-Nekrologi

E-Nekrologi – informacje o pogrzebach

Często przekazywanie podstawowych informacji jest monotonnym i mniej lubianym zajęciem. Jest bardzo dużo spraw, które musi być załatwione na już i jeśli jest taka szansa, to warto skorzystać z rozwiązania, które zdejmie z nas ten dodatkowy obowiązek. Odpowiedzią na tę sytuację są e-Nekrologi, które pełnią informacyjną funkcję w Internecie. Dzięki nim, rodziny zlecające pożegnanie w Domu pogrzebowym Ziółkowski w Golubiu-Dobrzyniu, otrzymają darmowy multimedialny nekrolog, który sprawi, że sąsiedzi i dalsi znajomi bardzo szybko dowiedzą się gdzie, kiedy i o której odbędzie się pogrzeb.0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments