Usługi pogrzebowe Lublin – opinie i ceny

Usługi pogrzebowe Lublin – opinie i ceny

W związku z dużą ilością firm pogrzebowych z Lublina oraz dużą ilością zapytań w wyszukiwarkach wśród użytkowników pochodzących z tego miasta redakcja postanowiła przedstawić dzielnicami zakłady usług pogrzebowych w Lublinie oraz ich adresy.

Lublin jest dużym miastem. Szczególnie osobom starszym lub tym które świeżo przeprowadziły się do tego największego we wschodniej Polsce i po tej stronie Wisły miasta może przydać się sugestia wymieniająca doświadczone i uczciwie działające firmy w danej dzielnicy. Więcej informacji o zakładach pogrzebowych wraz z dokładnym opisem wykonywanych usług i opiniami na temat ich pracy odnajdziemy  w serwisie funeralnym pod adresem https://funer.com.pl/szukaj,Lublin,20,1,1.html.

Pod powyższym adresem otrzymają Państwo informacje o świadczonych usługach pogrzebowych w Lublinie, przez firmy znajdujące się w dzielnicach:

SŁAWIN:

Animus, ul. Zbożowa 67, 20-827 Lublin

ŚRÓDMIEŚCIE I DĘBLIN

Eden, ul. Mieczysława Biernackiego 10, 20-089 Lublin

Woźny, ul. Unicka 2, 20-258 Lublin

Animus, ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 3, 20-147 Lublin

Styks, ul. Lipowa 16, 20-020 Lublin

WIENIAWA

Charon, ul. Czechowska 42, 20-072 Lublin

BRONOWICE – ZA CUKROWNIĄ

Memorial, ul. Fabryczna 1A, 20-081 Lublin

GŁUSK

„Mazur” Beata Szadłowska Mazur, ul. Głuska 181, 20-385 Lublin

MAJDANEK

PUK, ul. Cmentarna 8, 20-325 Lublin

Hades, ul. Droga Męczenników Majdanka 67, 20-325 Lublin

Aaa Kalla, ul. Cmentarna 16, 20-391 Lublin

Styks, ul.Cmentarna 6, 20-325 Lublin

WĘGLIN PÓŁNOCNY – WĘGLIN POŁUDNIE

Rydel, ul. Raszyńska 31, 20-787 Lublin

W pozostałych dzielnicach Lublina takich jak Abramowice, Konstantynów, Kośminek, Czechów, Rury, Stare Miasto, Szerokie, Wrotków, Bronowice, Czuby, Felin, Sławinek, Kalinowszczyzna, Zemborzyce nie ma działających biur świadczących usługi pogrzebowe. Jeśli ktoś nie może udać się do sąsiedniej dzielnicy ( wiek, choroba, stan psychiczny) z pewnością przedstawiciele powyższych firm będą w stanie dotrzeć we wskazane przez Państwa miejsce. Z usług zakładów pogrzebowych nie korzystamy codziennie, i często trudno nam sobie przypomnieć konkretny adres, dlatego redakcja żywi nadzieję, że ten krótki artykuł okaże się pomocny.5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
4 lat temu

Dzięki za publikacje, znalazłem numer telefonu do takiego starego zakładu co nawet nie ma strony. Autor musi długo mieszkać w Lublinie, że tak to szczegółowo przygotował. Pozdrawiam

Weronika
Weronika
4 lat temu

Zakładów pogrzebowych w Lublinie jest jak widać wiele, czy szacujecie jakoś ile nowych zakładów pogrzebowych i kamieniarskich pojawi się przy planowanym nowym cmentarzu ?? Wtedy to już dopiero będzie ciężko się zdecydować.

A z Lublina
A z Lublina
3 lat temu

Witam, my z siostrą od lat korzystamy z jednej firmy i dopóki są wobec nas uczciwi to nie zamierzamy zmieniać tego. Smutno bo wszyscy myślą tylko o pogrzebach i epidemiach.. Jeszcze w Lublinie tyle przypadków tego wirusa jest ..

Ciekawy serwis
3 lat temu

Ładne wykonanie i przede wszystkim ciekawy pomysł ten serwis funer, ktoś się napracował zbierając te wszystkie informacje, widać że to istniejące firmy a nie jakiś Fake

Małgonia
Małgonia
3 lat temu

Podoba mi się ta strona – Funer. Zamiast iść na cmentarze w tym roku tylko epitafium u nich – będzie bezpieczniej…

Polecam ta firmę
3 lat temu

My z rodziną zawsze korzystamy z tego zakładu pogrzebowego z Lublina – małą firma i zawsze ta sama Pani nam pomaga – polecam!