Zakłady Pogrzebowe w Katowicach – gdzie szukać pomocy?

Zakłady Pogrzebowe w Katowicach – gdzie szukać pomocy?

Kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów których naczelnym hasłem jest: „Rzetelna i godna ostatnia posługa”. Staramy się, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach prezentować miejsca w których znajdziecie oparcie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu. Takimi miejscami jest Polska Platforma Funeralna oraz Katowicki Zakład Pogrzebowy – Walczak.

Rodzina wybierają usługę musi być traktowana z należytym szacunkiem, współczuciem i pełnym zrozumieniem. Rozumiemy potrzeby rodzin osób zmarłych i wychodząc Państwu naprzeciw organizujemy pogrzeby kompleksowo i bezgotówkowo. Zapewniamy, iż proponowane przez nasz portal firmy są w stanie spełnić wszelkie, również nietypowe prośby.

Przykładem firmy która powinna być wzorem do naśladowania dla innych jest zakład pogrzebowy Walczak. Od lat 70-tych obsługuje Państwa rzetelnie, profesjonalnie i kompleksowo. Zawsze pełni życzliwości, pracownicy zakładów pogrzebowych służą radą i pomocą.

Zakład Usług Pogrzebowych Walczak posiada dwa punkty obsługi na terenie Katowic przy ulicy Dębowej 28 oraz 1 maja 48, gdzie uzyskacie Państwo niezbędne informacje i załatwicie wszelkie formalności. Nasze numery telefonów całodobowych to 504 087 200 oraz 032 254 46 45.Wspólnie ustalimy najdrobniejsze szczegóły dotyczące pożegnania bliskiej Państwu osoby. Doradzimy przy wyborze trumny lub urny, kwiatów oraz całej oprawy pogrzebu. Pomożemy także przy załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności. Oferujemy usługi pogrzebowe i kremacyjne dla różnych środowisk wyznaniowych niezależnie od regionu i miejsca zgonu danej osoby.

zakład pogrzebowy katowice

Usługi pogrzebowe

W przypadku, gdy w Twoim życiu nadejdzie ta smutna chwila, że ktoś kochany, najbliższy Twemu sercu odejdzie do wieczności, my służymy pomocą i jesteśmy do państwa dyspozycji przez 24 godziny. Prezentujemy zakłady pogrzebowe w Katowicach oferujące bezpłatny transport zmarłych specjalistycznymi karawanami z domu, szpitala, hospicjum i domów opieki społecznej. Ciała zmarłych zabierane są na przystosowane nowe i przewożone do prosektorium, gdzie zmarła osoba przebywa w odpowiednich warunkach do czasu ustalenia terminu pogrzebu.

Każdy klient jest traktowany w sposób wyjątkowy, dbamy o jego należytą obsługę od początku do końca. Kładziemy wysoki nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług a także godne traktowanie zmarłych i szacunku w tej dostojnej chwili.

Cenimy sobie ponad wszystko zadowolonych użytkowników i klientów współpracujących z nami zakładów  dlatego staramy się pilnować, aby oprawa ceremonii pogrzebowej była profesjonalna pod każdym względem.

Mieszkańcom Katowic prezentujemy pełny zakres usług pogrzebowych:

– całodobowy transport zmarłych z domu, szpitala itp. do prosektorium
– załatwienie wszelkich formalności urzędowych (karta i akt zgonu)
– wypłacanie zasiłków pogrzebowych w 15 minut
– kolorowe klepsydry i podziękowania oraz obrazki z modlitwą
– szeroki asortyment trumien, urn, tabliczek i krzyży
– przygotowanie zmarłego do pochówku (ubranie, kosmetyka, zabezpieczenie)
– profesjonalna obsługa żałobników ceremonii pogrzebowych
– kremacje zwłok
– ekshumacje zwłok oraz szczątków
– kwiaty tradycyjne i florystyczne, palmy na trumnie
– oprawa fotograficzna pogrzebu w albumie + na płycie
– nowoczesne specjalistyczne karawany Mercedes Vito 2
– przewóz uczestników pogrzebu (mini-busy 19 osobowe lub autobus)0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
strona www
4 lat temu

Jeszcze tu jest ciekawa stronka na której są numery telefonów do zakładów pogrzebowych

Skorzystałam z tej firmy

Ja korzystałam z firmy która ma siedzibę i w Katowicach i Siemianowicach – Kuleczka. Byłam zadowolona , więc polecam jeśli ktoś ma bliżej niż do tej firmy z artykułu.

Cmentarze w Katowicach

Bardzo ciekawy artykuł, w czasach pandemii niestety myślimy o tej śmierci trochę częściej, podoba mi się ten portal o którym piszecie. Jakiś czas temu znalazłam w sieci informacje o cmentarzach w Katowicach, zamieszczę linka w komentarzu może się komuś z Katowic przyda taka informacja.

firma pogrzebowa katowice
firma pogrzebowa katowice
9 miesięcy temu

Znajomi korzystali i nie mieli zastrzeżeń co do tej firmy. Generalnie dobrze jest poczytać o różnych firmach pogrzebowych na śląsku, bardzo to pomaga w podjęciu właściwej decyji.