Mementis — serwis premium dla branży funeralnej 

Mementis — serwis premium dla branży funeralnej 

Pierwszego listopada swoją premierę miał serwis pogrzebowy Mementis, który na rynku istnieje od wielu lat. Jednak teraz powrócił w wersji zupełnie odświeżonej. Mementis to jedyny serwis premium, który oferuje promocję usług pogrzebowych zakładów w Polsce. A dlaczego premium?

Mementis — jedyny taki serwis pogrzebowy

Stron oferujących prezentację zakładów pogrzebowych w Polsce jest wiele. Do najpopularniejszych platform pogrzebowych można zaliczyć stronę funer.com.pl oraz uslugipogrzebowe.com.pl. Od dzisiaj do tej wielkiej dwójki można zaliczyć serwis Mementis, który podobnie jak jego poprzednicy reprezentuje firmy pogrzebowe, jednak robi to na całkiem inny sposób. 

Jedno miasto — jedna prezentacja 

Mementis działa na zasadzie wyłączności, dlatego tylko jeden zakład pogrzebowy może być prezentowany w danym mieście. Wyjątkiem jest Warszawa, dla której najlepsze zakłady pogrzebowe reprezentowane są w poszczególnych dzielnicach. Możliwość zaprezentowania swojej firmy mają wyłącznie zakłady, które spełniają rygorystyczne wymagania. Taka zasada jest korzystna zarówno dla firmy pogrzebowej, jak i klienta. Jest to bowiem uhonorowanie najlepszych zakładów, które od lat służą mieszkańcom poszczególnych miast. Z kolei dla klienta jest to duża pomoc i wsparcie, gdyż po wpisaniu swojego miasta lub dzielnicy (w przypadku mieszkańców Stolicy) uzyskują oni informacje o tym, który zakład jest najlepszy.

Mementis w FIAT IFTA 

O profesjonalizmie serwisu Mementis świadczy również obecność w organizacji FIAT IFTA, która zrzesza najlepszych przedsiębiorców pogrzebowych na świecie. To wyróżnienie jest potwierdzeniem dużej pracy oraz zaangażowanie w branżę funeralną, oraz promocję zakładów w Internerncie. 

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością 

Wychodząc naprzeciw wszystkim osobom, serwis Mementis wprowadził rozwiązania, które są wyjątkowo pomocne dla osób z wadą wzroku. Do każdej prezentacji dołączony jest film ze spikerką, która prezentuje firmę. Dzięki temu, zamiast czytać każda osoba może odsłuchać skróconą prezentację poszczególnej firmy. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość powiększenia tekstu, dzięki temu wszystko jest lepiej widoczne, a każda osoba może dostosować wielkość czcionki do swoich potrzeb. 

Z myślą o obcokrajowcach 

Serwis Mementis jest przetłumaczony na 8 języków: angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, hiszpański i ukraiński. Dzięki temu każda osoba na świecie, która będzie poszukiwać firmy pogrzebowej w Polsce, może z łatwością znaleźć konkretne informacje. To duże ułatwienie dla wszystkich osób, które od wielu lat żyją poza Polską, jednak chcą wypełnić ostatnią wolę swojego bliskiego i zorganizować mu pogrzeb w ojczyźnie. 

Duża popularność serwisu 

Chociaż serwis miał swoją premierę 1 listopada, jego popularność rośnie każdego dnia. Do serwisu dołączyło już kilkanaście firm, a zgłoszeń przybywa codziennie. Świadczy to o rosnącej popularności oraz zaufaniu, jakim firmy obdarzają internetowy serwis pogrzebowy Mementis5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
2 lat temu

Ja pierdut… Jaki kosmos czegoś takiego to ja nigdy nie widziałem… Ta kobieta co mówi wygląda jak prawdziwa!!!!

Małgorzata Chabiniec - ZEUS

Witam, my już mamy – polecam serwis Mementis!

Eden Dębal
8 miesięcy temu

Mam i ja Mementisa!

Gabriel - Sobociński
8 miesięcy temu

I ja też mam mementisa! pozdrawiam z Krakowa