Zakład pogrzebowy codziennie wspiera mieszkańców Niemodlina i Tułowic

Zakład pogrzebowy codziennie wspiera mieszkańców Niemodlina i Tułowic

Zakład pogrzebowy Lelek, z wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej, świadczy swoje usługi dla mieszkańców Niemodlina, Tułowic oraz okolicznych miejscowości. Ten rodzinny zakład pogrzebowy, prowadzony z pasją i pełnym zaangażowaniem, zdobył zaufanie wielu rodzin dzięki swojej profesjonalnej i empatycznej postawie. Personel wspiera bliskich zmarłego w uzyskaniu aktu zgonu, organizacji transportu zwłok oraz w wyborze miejsca pochówku. Właściciele doświadczonego zakładu Lelek z Niemodlina, rozumieją, jak ważne jest odpowiednie wsparcie i pomoc w organizacji pożegnania bliskich, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Niemodlinie

Zakład oferuje wysokiej jakości usługi pogrzebowe, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i życzeń rodzin. Dostępne są różnorodne opcje pochówku, od tradycyjnych ceremonii pogrzebowych po bardziej współczesne formy pożegnania, wyznaniowe, tradycyjne oraz świeckie. Profesjonalny personel zakładu dokłada wszelkich starań, aby uroczystość przebiegała w sposób godny i spokojny, co jest kluczowe dla rodzin w żałobie. Zakład pogrzebowy Lelek gwarantuje pełną obsługę o każdej porze dnia i nocy pod całodobowym numerem telefonu – 604 604 182 – i wsparcie na każdym etapie przygotowań do pogrzebu.

Szeroki wybór akcesoriów funeralnych w zakładzie pogrzebowym z Niemodlina

Ważną częścią oferty zakładu pogrzebowego Lelek jest szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Klienci mają do dyspozycji trumny, urny wykonane z różnych materiałów, krzyże, eleganckie katafalki  oraz wieńce i wiązanki, które można dostosować do indywidualnych preferencji i wyznawanego przez zmarłego wyznania. Zakład współpracuje z lokalnymi rzemieślnikami, co gwarantuje wysoką jakość i estetykę oferowanych produktów. Ponadto dostępne są również usługi florystyczne, które pomagają w stworzeniu odpowiedniej atmosfery podczas ceremonii pożegnalnej. Każda ceremonia jest traktowana z największą troską o detale i indywidualne potrzeby bliskich zmarłego. W celu ułatwienia dojazdu do biura zakładu pogrzebowego zapraszamy na zakładkę kontaktową.

Zakład Pogrzebowy Lelek w Niemodlinie 

Adres
ul Bohaterów Powstań Śląskich 59
49-100 Niemodlin

Kontakt tel:
604 603 182
77 460 62 09

Adres e-mail:

biuro@lelekpogrzeby.pl5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Firma Olimp
2 miesięcy temu

Witam, my pomimo tego że mieszkamy w Niemodlinie to korzystaliśmy z firmy ze Strzelina bo tam mamy rodzinny grobowiec. Gdyby ktoś też szukał w Strzelinie to polecamy Olimp