Usługi realizowane przez zakład pogrzebowy w Szczecinie

Usługi realizowane przez zakład pogrzebowy w Szczecinie

Zakład pogrzebowy w swojej ofercie posiada bardzo zróżnicowane usługi pogrzebowe. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej oraz zapoznać w sposób szczególny z ich specyfiką.

Odbiór i transport ciała


Przede wszystkim wśród najważniejszych usług pogrzebowych można wymienić odbiór oraz transport ciała zmarłej osoby. Najczęściej ma to miejsce na trasie z miejsca, gdzie dana osoba zmarła do miejsca, w którym znajduje się chłodnia. Dokładną ofertę i zakres usług można między innymi sprawdzić na stronie internetowej, która znajduje się pod adresem: www.hermes.szczecin.pl. Jest to strona zakładu pogrzebowego Hermes, który świadczy usługi wysokiej jakości.

Wynajem chłodni


Kolejnym rodzajem usług, które są oferowane przez zakład pogrzebowy z całą pewnością jest wynajem chłodni. W chłodni przechowywane jest ciało zmarłej osoby od dnia jej śmierci do dnia, w którym zostało ustalone odbycie się ceremonii pogrzebowej. Wynajem chłodni jest bardzo ważny, ponieważ ciało zmarłego nie może znajdować się przez dłuższy czas bez niej. Będzie to miało niekorzystne skutki.

Przygotowanie ciała


Zakład pogrzebowy Hermes w Szczecinie ma w swojej ofercie przede wszystkim usługi, które są związane z przygotowaniem ciała zmarłej osoby do pochówku. Jest to bardzo ważne zadanie, dlatego nie wolno go pomijać w całym procesie przygotowań. Najczęściej przygotowanie ciała obejmuje taki zakres działań, jak wykonanie podstawowych zabiegów kosmetycznych. Wśród nich można wymienić mycie, czesanie, golenie, a także ubieranie zmarłej osoby oraz ewentualnie wykonywanie jej makijażu.

Obsługa pochówku


Usługi pogrzebowe w swoim zakresie obejmują również kompleksową obsługę pochówku. Bardzo istotne w tym przypadku jest przede wszystkim załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, które są potrzebne do przeprowadzenia ceremonii pochówku. Oprócz tego zakład pogrzebowy zajmie się również przygotowaniem trumny lub urny, a także jej przetransportowaniem w miejsce docelowe. Obsługa pochówku dotyczy również zorganizowania uroczystości pogrzebowej, co ma bardzo duże znaczenie.5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
3 lat temu

Dobrze, że zwrócono w artykule uwagę na obsługę pogrzebu. To bardzo ważne, żeby była ona na odpowiednim poziomie.

Basiunia
Basiunia
3 lat temu

Pani Monik bez przesądy a na co mieli zwracać uwagę – chyba próbuje Pani.

Laura ze Szczecina
3 lat temu

Witam wybierając firmę pogrzebową ze Szczecina polecam zajrzeć na stronę serwisu Funer – uważam, że propozycje jakie przedstawiają są bardzo uczciwe.