Innowacyjny zakład pogrzebowy z Torunia

Innowacyjny zakład pogrzebowy z Torunia

W Toruniu działa kilkanaście firm pogrzebowych. Zakład pogrzebowy Alpa to firma z Torunia, która od lat zajmuje się organizacją pogrzebów, a także oferuje szereg innych usług. Jedną z ważniejszych i jednocześnie innowacyjnych są e-Nekrologi. Dzięki tej nowoczesnej formie pożegnania, rodzina i przyjaciele zmarłego mają możliwość wyrażenia swojego smutku oraz oddania hołdu zmarłemu w niezwykle dostępny i intuicyjny sposób.

E-Nekrologi to rodzaj multimedialnych nekrologów, które można umieścić w Internecie. Stanowią one wirtualne miejsce pożegnania, gdzie każdy, kto chce, może zostawić swoje wspomnienia i udostępnić datę i miejsce pogrzebu. Zakład pogrzebowy oferuje swoim klientom możliwość wybrania danego nekrologu w zależności od wyznawanej religii. Osoby wierzące w nekrologu mają krzyż, natomiast osoby, które nie utożsamiają się z żadną wiarą w nekrologu posiadają wstążkę żałobna. Personalizowany nekrolog zawiera imię i nazwisko, datę urodzenia, śmierci oraz pogrzebu. Dodatkowym udogodnieniem e-Nekrologów jest pinezka, w która klikając wyświetla się dokładna trasa do przebycia wraz z mapą, która dokładnie pokieruje użytkownika pod wskazane miejsce.

nekrologi Toruń

Całodobowy zakład pogrzebowy Toruń

Firma pogrzebowa Alpa oferuje bliskim zmarłego możliwość udostępnienia e-Nekrologu poprzez e-mail lub w mediach społecznościowych. Dzięki temu udogodnieniu bliscy zmarłego mają pewność, że w sposób łatwy informacje o pogrzebie trafią do bliskich zmarłego. Mimo innowacyjnych rozwiązań Alpa Toruń łączy tradycyjne wartości wraz z nowoczesnością, dostosowując się do potrzeb i możliwości finansowych rodzin. Zakłady pogrzebowe pełnią całodobowy dyżur telefoniczny.

Zakład pogrzebowy Alpa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i dąży do nieustannego rozwoju swojej firmy, z tego względu wprowadził do swojej oferty e-Nekrologi, aby ułatwić bliskim zmarłego to czasochłonne i bolesne powiadamianie innych o śmierci bliskiego. Pracownicy dokładają ogromnych starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Jest to zakład, który zdobył renomę i uznanie rodzin, wiele przychylnych opinii i rekomendacje portali branżowych co świadczy o najwyższym poziomie świadczonych usług. W celu zapoznania się z opiniami na temat domu pogrzebowego z Torunia, zachęcamy od odwiedzenia strony firmowej lub portali branżowych funer.com.pl i uslugipogrzebowe.com.pl5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
w firmie Ziółkowski
10 miesięcy temu

My z żoną organizowaliśmy pogrzeb pod Toruniem w firmie Ziółkowski i również byliśmy bardzo zadowoleni.