Zakład pogrzebowy Jerzmanowice – usługi pogrzebowe w trudnym czasie

Zakład pogrzebowy Jerzmanowice – usługi pogrzebowe w trudnym czasie

Usługi pogrzebowe oferowane przez firmę pogrzebową Jochymek zlokalizowane są w miejscowości Jerzmanowice, na terenie powiatu krakowskiego, w województwie małopolskim. Od wielu lat świadczy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, zapewniając profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz pełne wsparcie dla rodzin zmarłych w trudnym okresie żałoby.

Zakład pogrzebowy Jochymek oferuje szeroki zakres usług, które obejmują kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych, przewóz zmarłych, kremacje, ekshumację oraz wiele innych usług związanych z tematyką pogrzebową. Pracownicy zakładu są doświadczonymi specjalistami w swoim fachu, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem w wyborze najlepszych rozwiązań dla każdej sytuacji. Pogrzeby organizowane przez Dom pogrzebowy Jochymek są najczęściej w miejscowościach Jerzmanowice, Sąspów, Szklary, Przeginia, Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Modlnica, Giebułtów, Zielonki, Kraków, Olkusz, Skała, Krzeszowice.

Jochymek Jerzmanowice

Warto wspomnieć, że dom pogrzebowy Jochymek posiada również swoją kwiaciarnię. W ofercie kwiaciarni znajdują się różnorodne bukiety i wieńce pogrzebowe, które zostały wykonane z najwyższej jakości kwiatów. Klienci mogą wybierać spośród gotowych kompozycji lub zamówić indywidualne projekty, dopasowane do konkretnych życzeń i upodobań. Wszystkie aranżacje kwiatowe mogą Państwo obejrzeć pod podanym linkiem: www.jochymek.pl/o/kwiaciarnia/.

Dom pogrzebowy z kwiaciarnią pogrzebową w Jerzmanowicach

Kwiaciarnia Zakładu pogrzebowego Jochymek cieszy się uznaniem wśród klientów, którzy doceniają profesjonalne podejście do tematu oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystkie bukiety i wieńce są starannie przygotowywane z dbałością o każdy szczegół, aby móc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

kwiaciarnia pogrzebowa

Dom pogrzebowy Jochymek to miejsce, gdzie liczą się ludzie i ich potrzeby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości usługom, pracownicy zakładu pomagają rodzinom zmarłych przejść przez trudny okres żałoby z godnością i szacunkiem. Oferując kompleksowe wsparcie na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej, dbają o to, aby ostatnie pożegnanie bliskiej osoby było pięknym i godnym wydarzeniem.

Dodatkowo, dom pogrzebowy Jochymek działa w sposób etyczny i zgodny z obowiązującymi przepisami, co daje pewność klientom, że wszystkie formalności zostaną załatwione w sposób profesjonalny i rzetelny.

Dom Pogrzebowy „Jochymek” Jerzmanowice

Strona internetowa: www.jochymek.pl

ul. Ojcowska 1

32-048 Jerzmanowice

tel. 690 035 544

tel. 607 985 3365 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments