Zakład pogrzebowy Zgierz – opinie i cennik

Zakład pogrzebowy Zgierz – opinie i cennik

Zgierz to stare miasto z bogatą historią wchodzące w skład województwa łódzkiego. To niespełna 60 tysięczne miasto może poszczycić się wieloma aktywnymi na lokalnym terenie prywatnymi przedsiębiorcami. Przykładem na to, że jakość usług w Zgierzu dzięki prężnemu działaniu lokalnych przedsiębiorców jest również sektor funeralny. Lokalny rynek usług pogrzebowych może poszczycić się zakładem pogrzebowym z prawdziwego zdarzenia, takim jak w największych miastach w kraju.

Organizacja pogrzebu Zgierz

Lokalny rynek usług pogrzebowych może poszczycić się zakładem pogrzebowym z prawdziwego zdarzenia, takim jak w największych miastach w kraju. Zakład zlokalizowany nieopodal cmentarza rzymskokatolickiego imienia świętego Józefa i Świętego Wawrzyńca w Zgierzu przy ulicy Parzęczewskiej 6 to kompleks funeralny z prawdziwego zdarzenia.

Usługi pogrzebowe Zgierz

Usługi pogrzebowe Zgierz

Na mieszkańców Zgierza pogrążonych w żałobie i pragnących pożegnać ukochaną osobę istnieje możliwość zorganizowania pogrzebu tradycyjnego z trumną bądź kremacji. Firma H. Skrzydlewska zlokalizowana przy ulicy Parzęczewskiej 6 w Zgierzu to kompleks funeralny z prawdziwego zdarzenia. Firma dysponuje własną kwiaciarnią. To umożliwia wykonanie na miejscu lub zlecenie na dzień pogrzebu z dowozem do kościoła i na cmentarz, świeżych wieńców bądź wiązanek w atrakcyjnej cenie. Rodziny mogą na miejscu wybrać pomnik i zlecić jego montaż lub prace związane z liternictwem. Dom pogrzebowy w Zgierzu dysponuje własną salą przedpogrzebową, która umożliwia godne pożegnanie ukochanej osoby oraz modlitwę w dyskretnej atmosferze. Całości oferty dopełniają usługi kosmetyki pomiernej, własna chłodnia i największy w Zgierzu wybór akcesoriów pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy Zgierz

Firma pogrzebowa przy ulicy Parzęczewskiej przez lata działalności zebrała szereg pozytywnych opinii. Tradycją zakładu pogrzebowego jest używanie transparentnych cen w oparciu o ogólnie dostępny cennik usług pogrzebowych. Więcej informacji na temat zakładu pogrzebowego odnajdą Państwo pod adresem https://skrzydlewskazgierz.uslugipogrzebowe.com.pl/

Zakład pogrzebowy Patora Zgierz

Kolejną firmą, której usługi są warte wspomnienia to firma pogrzebowa Patora, która ma ogromne doświadczenie w organizacji uroczystości żałobnych. Zakład dostępny jest przez całą dobę. Personel gotowy jest do zorganizowania eksportacji ciała do chłodni o każdej porze dnia i nocy. Dzięki doświadczeniu pracowników, wszystko odbywa się w sposób satysfakcjonujący dla rodziny. Zakład pogrzebowy Patora z biurem przy placu Jana Pawła II 3 dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów pogrzebowych. Niezależnie od sytuacji materialnej rodziny, zawsze zorganizuje pogrzeb na najwyższym poziomie, z godnością, taktem i szacunkiem.5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janina
Janina
4 lat temu

Jest tam taka firma, chociaż ja tam kupowałam tylko kwiaty, powiem szczerze było w czym wybierac ,

Wanda
Wanda
4 lat temu

Dobra firma , konkurencja nie miła takiego sprzętu więc warto.

tu jest o tej firmie pogrzebowej

Wita, tu tez jest o tej firmie pogrzebowej, z tego co wiem to mają punkty we wielu miastach w województwie Łódzkim- potęga.

W Łodzi
3 lat temu

W Łodzi to dopiero jest zakładów pogrzebowych – czy ktoś je kiedyś wszystkie policzył ?

Jola-osa
Jola-osa
3 lat temu

Herh liczyć zakłady pogrzebowe – komuś się podczas pandemii nudzi chyba ..

nowy oddział firmy
3 lat temu

Widzę ze otworzyli nowy dom pogrzebowy w Łowiczu – maja rozmach !Nic dziwnego ze o właścicielu rozpisują się gazety wszystkie. Dla rodzin to na pewno dobrze bo mieszkańcy Zgierza gdziekolwiek by nie chcieli pochować członka swojej rodziny na terenie Województwa Łódzkiego wiedzą że H. Skrzydlewska ma tam zakład i potrzebną infrastrukturę.

Krzysztof W.
Krzysztof W.
3 lat temu

Bardzo dobra firma, dbają o ten sam wysoki standard usług pogrzebowych we wszystkich oddziałach. Tylko w Zgierzu ceny są tańsze niż w Łodzi. Polecam firmę H. Skrzydlewska

Tomczak
Tomczak
3 lat temu

Pozdrawiam redakcję!

Opinia ze zgierza
3 lat temu

Zakłady pogrzebowe w Zgierzu mają pewnie dużo pracy żeby ludzi przekonać do siebie swoją oferta. H. Skrzydlewska faktycznie ma spore możliwości w tym zakresie.

Dominik
Dominik
2 lat temu

Ja ze Zgierza znam zakład pogrzebowy Patora i moim zdaniem to jedna z lepszych firm. Mam z nimi dobre doświadczenia, zorganizowali wszystko tak, jak oczekiwałem, z największym szacunkiem i zaangażowaniem.

na tej stronie zakład pogrzebowy

W internecie jest jeszcze taka strona zakładu pogrzebowego Patora, mają rozmach…

prezentacja firmy
1 rok temu

Firma o której piszecie ma też stronę w serwisie Mementis – powiem tak, pierwszy raz widzę tak profesjonalną prezentacje firmy w Internecie.