Uroczystość pogrzebowa Warszawa Bródno 

Uroczystość pogrzebowa Warszawa Bródno 

Organizacja pogrzebu to dość skomplikowany proces, który wymaga znajomości przepisów prawa oraz branży pogrzebowej. Dla osób niezwiązanych z kwestiami funeralnymi może być to wyjątkowo stresujący czas. Warto również dodać, że w trakcie żałoby ciężko jest zorganizować się wielu osobom i myśleć o kwestiach tak przyziemnych, jak organizacja pogrzebu. Dlatego warto wybrać zaufaną firmę, która przejmie na siebie wszystkie obwiązki.

Zakład pogrzebowy Memorial w Warszawie Bródno z biurem przy ulicy Wincentego 84 oferuje pomoc oraz wsparcie wszystkim rodzinom w żałobie. Z pracownikiem zakładu można kontaktować się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Kadra zakładu zorganizuje eksportacje ciała do chłodni o każdej porze. Na pracowników zakładu można liczyć również w kwestii uzyskania najważniejszych informacji.

Usługi pogrzebowe Warszawa Bródno

W Warszawie jest duża konkurencja między firmami pogrzebowymi, tym samym rodziny w żałobie mogą wybierać między różnymi ofertami. Ma to swoje plusy i minusy, gdyż tak duża różnorodność sprawia, że podjęcie wyboru nie jest proste. Każda firma pogrzebowa oferuje organizację pogrzebu, jednak niektóre zakłady, jak Memorial, wychodzi ze swoją ofertą jeszcze bardziej ku potrzebom rodzin.

Oferta pogrzebowa zakładu Memorial Warszawa Bródno:

 • pogrzeb świecki lub wyznaniowy
 • kremacja
 • ekshumacja
 • formalności pogrzebowe
 • transport zmarłych
 • biuro mobilne
 • e-nekrologi.

Wirtualne nekrologi

Wirtualne nekrologi to oferta skierowana do wszystkich rodzin, które są w żałobie. Dzięki nim ograniczona zostaje konieczność osobistego poinformowania dalszych znajomych o nadchodzącej uroczystości pogrzebowej. Wystarczy udostępnić nekrolog w swoich mediach społecznościowych, co można zrobić za pomocą jednego przycisku. E-Nekrologi oferowane przez zakład pogrzebowy Memorial wyróżniają się dużą estetyką oraz zawierają takie informacje jak:

 • imię i nazwisko
 • datę, godzinę i miejsce pogrzebu
 • symbol świecki lub wyznaniowy
 • możliwość wygenerowania treści nekrologu SMS.

Zakład pogrzebowy Memorial Bródno świadczy całodobowy dyżur telefoniczny przez całą dobę. Pracownik zorganizuje eksportację do chłodni, odpowie na wszystkie pytania, pokieruje w pierwszych krokach organizacyjnych, a następnie w biurze zakładu wspólnie z rodziną ustali szczegóły pogrzebu.5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
www portal funer
1 rok temu

Na tej stronie portalu mementis są firmy pogrzebowe z Bródna gdyby ktoś szukał.

strona funer.com.pl
1 rok temu

to jakaś pomyłka – funer to nie jest mementis kolego. To całkiem inne portale. funer jest największy a Mementis najnowocześniejszy z tego co wiem.

MADAR
1 rok temu

A ja polecam firmę Madar z Bródna