Zakład pogrzebowy w Otmuchowie – Pomoc w trudnych chwilach

Zakład pogrzebowy w Otmuchowie – Pomoc w trudnych chwilach

Zakład pogrzebowy Orea zlokalizowany w województwie opolskim, w miejscowości Otmuchów. Firma ta oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, obsługując pogrzeby różnych wyznań, zarówno na terenie Otmuchowa, jak i pobliskich miejscowości.

Państwo Elżbieta i Tadeusz Rabuszko oraz ich synowie zdecydowali się kontynuować rodzinne tradycje funeralne, przekazując najlepsze wartości i jakość usług z pokolenia na pokolenie.

Zakład pogrzebowy Orea oferuje swoje usługi na terenie powiatu nyskiego, głównie cmentarzy na terenie miejscowości takich jak Paczków, Sarnowice, Meszno, Goświnowice, Ujeździec, Dziewiętlice, Buków, Trzeboszowice, Maciejkowice, Lasowice, Janowa, Ligota Wielka, Lubiatów, Radzikowice, Kałków, Ujeździec i Wilamowa.

Dom pogrzebowy Orea Otmuchów zapewnia pełen zakres usług pogrzebowych, obejmujący poniżej wymienione usługi pogrzebowe i cmentarne

Całodobowe przewozy zmarłych Otmuchów

Zmarłych można zgłosić do zakładu pogrzebowego przez całą dobę pod numerem telefonu 786 105 123. Zakład zajmuje się przewozem zmarłych z różnych miejsc, w tym z domów i szpitali, do pomieszczeń chłodniczych.

Wybór trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych w Otmuchowie

W biurze zakładu usług pogrzebowych mieszczącym się w centrum Otmuchowa pod adresem Rynek 40, Klienci mają dostęp do dużej różnorodności trumien, urn, krzyży, dewocjonaliów i innych akcesoriów pogrzebowych.

Cena pogrzebu jest indywidualnie dostosowywana do oczekiwań i możliwości finansowych rodzin zmarłych.

Usługi pogrzebowe Otmuchów – „Orea”

Nazwa „Orea” ma szczególne znaczenie dla założycieli zakładu pogrzebowego. Jest to połączenie imion i nazwisk osób bliskich rodzinie Rabuszko. Unikalność tej nazwy pozwala zakładowi wyróżnić się na tle konkurencji, ale najważniejsze jest dla nich zaangażowanie i jakość świadczonych usług. Zakład pogrzebowy Orea to rodzinna firma, co pozwala na przekazywanie tradycji i wartości związanych z obsługą pogrzebów w sposób godny i szanujący pamięć zmarłych.

Państwo Elżbieta i Tadeusz Rabuszko oraz ich synowie osobiście zaangażowani są w zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług pogrzebowych, co sprawia, że firma cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród mieszkańców Otmuchowa.

Zakład pogrzebowy Orea w Otmuchowie to firma o długoletniej tradycji, oferująca profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie województwa opolskiego. Zaangażowanie, oryginalność oraz pełen zakres usług sprawiają, że firma Orea wyróżnia się na tle konkurencji z Otmuchowa i cieszy się zaufaniem klientów w trudnych chwilach0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments