Zasiłek pogrzebowy. Jak zakład pogrzebowy może Nam w tym pomóc

Zasiłek pogrzebowy. Jak zakład pogrzebowy może Nam w tym pomóc

Zasiłek pogrzebowy jest to specjalne świadczenie, które jest wypłacane w przypadku śmieci bliskiej naszemu sercu osobie. Na wypłatę takiego zasiłku może liczyć każda osoba, która pokryła koszty związane z przygotowaniem pogrzebu.

Pogrzeby Warszawa

Zakład pogrzebowy z Warszawy z całą pewnością może pomóc nam w przygotowaniu wszystkich formalności związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Szczególnie polecanym miejscem jest Dom Pogrzebowy Memento Mori z Warszawy. Warto wspomnieć o tym, że świadczenia pogrzebowe wypłacane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ma na celu zwrócenie chociażby częściowych kosztów, związanych z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej. Zasiłek pogrzebowy w 2019 roku wynosi do 4000 złotych. Aby otrzymać ten zasiłek trzeba przede wszystkim złożyć wniosek, który pomoże przygotować osoba pracująca w Domu Pogrzebowym Memento Mori w Warszawie.

Dom Pogrzebowy Memento Mori

Pogrzeby w Warszawie (głównie Mokotów, Ochota) przygotowywane są przez Memento Mori z ogromną starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Zakład Pogrzebowy  pomoże przygotować niezbędne formalności, takie jak na przykład: akt zgonu oraz wcześniej wspomniany zasiłek pogrzebowy. W przypadku jakichkolwiek pytań bez problemu można zadzwonić pod numer telefonu, który jest podany na stronie internetowej zakładu pogrzebowego. Dom Pogrzebowy Memento Mori to firma rodzinna, która bardzo przykłada się do swoich obowiązków. Zakład posiada ogromne doświadczenie. Przygotowanie ciała do pogrzebu to dla pracowników firmy żaden problem, więc z pewnością warto skorzystać z usług tego Domu Pogrzebowego.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak złożyć wniosek o zasiłek pogrzebowy, koniecznie skontaktuj się z Domem Pogrzebowym Memento Mori z Warszawy, który pomoże Ci w tej bardzo ciężkiej chwili.5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
do artykułu
3 lat temu

W Warszawie standardem powinno być kredytowanie usług w oparciu o zasiłek pogrzebowy i muszą Państwo o tym Pamiętać, nikt tu nie robi nikomu uprzejmości bo to standardowe rozwiązanie, oczywiście o ile osoba była ubezpieczona w ZUS lub KRUS.

Międzynarodowy Transport Zwłok
Międzynarodowy Transport Zwłok
2 lat temu

Dom Pogrzebowy Carcadia zachęca do zapoznania się z ofertą firmy na stronie. Zapraszamy!

Mementis - premiera wkrótce

Znacie serwis Mementis – kiedyś sieć zakładów pogrzebowych – teraz portal funeralny kategorii premium – oficjalna premiera wkrótce!

Magdalena W-wa
2 lat temu

U nas tak się potoczyło samo jakoś i do teraz, załatwiamy wszystko za wszystkich. Kosztuje to całodobowa pracę asystenta ale rodziny są bardzo wdzięczne. Osoby czasem są w takim słabym stanie że nic by nie załatwiły.

polecam serwis z artykułami
8 miesięcy temu

Witam, jeśli nie znacie serwisu funeralnego – po drugiej stronie to zapraszam, równie ciekawe artykuły jak na waszej stronie.

Kalla - rodzina Paterek
6 miesięcy temu

Zapraszam do naszego rodzinnego zakładu pogrzebowego spod Warszawy. Organizujemy pogrzeby dużo taniej niż firmy w samej stolicy.