Zakres usług zakładu pogrzebowego w Olsztynie

Zakres usług zakładu pogrzebowego w Olsztynie

Zakład pogrzebowy Arkadia, którego siedziba znajduje się w Olsztynie, to firma działająca na polskim rynku już od kwietnia 1994 roku. Kadra zakładu składa się z odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy niosą pomoc w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności (w tym także urzędowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą), ułatwiając tym samym swoim klientom przejście przez bolesne momenty żałoby.
Szczegółowa oferta oraz zakres usług, świadczonych przez zakład, znajdują się na stronie firmy Arkadia pod adresem zuparkadia.olsztyn.pl.

usługi pogrzebowe olsztyn

Usługi pogrzebowe Olsztyn – kompleksowa organizacja pogrzebu w dowolnym obrządku

Zakład pogrzebowy Arkadia organizuje pogrzeby nie tylko we wszystkich obrzędach religijnych, ale również świeckie oraz według konkretnych ceremoniałów, obowiązujących w danych służbach mundurowych w naszym kraju. Co więcej, firma deklaruje również dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności dotyczących uzyskania zasiłku pogrzebowego w imieniu rodziny zmarłego, a także, w miarę możliwości, pozostałych zleceń klientów.

usługi pogrzebowe olsztyn

Zakład pogrzebowy Olsztyn – zakres najważniejszych usług

Pracownicy zakładu pogrzebowego Arkadia zadbają między innymi o odpowiednią organizację uroczystości pogrzebowej wraz z właściwą oprawą pogrzebu (jak na przykład oprawa muzyczna). Za sprawą dyżuru całodobowego rodzina zmarłego może skontaktować się z zakładem dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Zakład prowadzi także sprzedaż niezbędnych akcesoriów pogrzebowych, jak między innymi: trumny, urny oraz relikwiarze, ale również wieńce, wiązanki czy też stroiki na urny. Dodatkowo możliwe jest również zaopatrzenie się w specjalne stroje żałobne, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
Poza tym zakład pogrzebowy Arkadia umożliwia także przewóz zmarłych, dokonanie procesu kremacji, usługi związane z przechowywaniem ciała w chłodni i prosektorium oraz ekshumację zwłok i szczątków. Pracownicy zajmą się też wykonywaniem fotografii oraz filmowaniem w trakcie pogrzebu i stworzą odpowiednie nekrologi i klepsydry.0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments