Kocel – firma pogrzebowa z tradycjami

Kocel – firma pogrzebowa z tradycjami

Zakład Pogrzebowy Kocel świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe już od 1990 w miastach takich jak: Chorzów, Świętochłowice oraz całym województwie śląskim. Przez całą dobę – również w niedziele i święta, jesteśmy dla Państwa, aby wspomóc w tym trudnym momencie bliskich Zmarłego. Zajmujemy się nie tylko odbiorem Zmarłych ze szpitali, Domów Pomocy Społecznej oraz innych miejsc, ale również dzięki posiadaniu odpowiednich zasobów, pomagamy w sprowadzeniu ciała Zmarłego z zagranicy. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu przejść przez ten trudny czas, poprzez dyskretną obsługę zgodnie z życzeniem bliskich i ostatnią wolą Zmarłego.

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji różnego typu uroczystości pogrzebowych: tradycyjnych, wyznaniowych, kremacyjnych, a także świeckich. Nasi pracownicy wspierają bliskich Zmarłego na każdym etapie organizowanej uroczystości pogrzebowej. Nasz cechujący się zrozumieniem i dyskrecją personel wesprze Państwa, w szeregu decyzji związanych z organizacją uroczystości pogrzebowej oraz odciąży we wszystkich biurokratycznych i praktycznych kwestiach. Wsłuchując się w Państwa oczekiwania, nasz personel doradzi i wspomoże, w jak najbardziej zbliżonej do Państwa życzeń oprawie uroczystości pogrzebowej. Więcej informacji tutaj.5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał z Chorzowa
Rafał z Chorzowa
1 rok temu

Kocel to bardzo dobry zakład pogrzebowy -polecam

Zofja K.
Zofja K.
8 miesięcy temu

Najlepsza firma pogrzebowa w Chorzowie, to o dla nas zrobili przy sprowadzeniu zmarłego i pogrzebie do kwoty do której byliśmy w stanie to coś czego nie zapomnimy im nigdy.