E-nekrolog – nowoczesna forma klepsydry

E-nekrolog – nowoczesna forma klepsydry

Multimedialne nekrologi – czyli e-Nekrologi – to znak obecnych czasów, w których ogromnego znaczenia nabiera sprawna i pewna komunikacja. Łączą one w sobie tradycyjną formę nekrologu z możliwością jego szybkiej dystrybucji. e-Nekrologi w formie, jaką Państwu przedstawiamy, powstały jako odpowiedź na zapotrzebowanie coraz liczniejszych klientów naszej firmy.

Firma Brainbox z Gdyni jest dostawcą wielu innowacyjnych rozwiązań dla branży funeralnej. Od wielu lat prowadzi największe i najczęściej odwiedzane portale funeralne – Funer.com.pl, UslugiPogrzebowe.com.pl, ZakladyPogrzebowe.com czy Mementis.com.pl. Specjaliści z firmy Brainbox zajmują się też tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych, prowadzeniem kampanii reklamowych Google Ads czy firmowych kont w mediach społecznościowych. Sporą popularność wśród wielu zakładów pogrzebowych zyskała także usługa transmisji online z pogrzebów, której autorska formuła również powstała w firmie Brainbox.

Nowoczesne nekrologi multimedialne

klepsydry pogrzebowe online

Bogata wiedza – realizowana w praktyce – z zakresu marketingu branży pogrzebowej i wieloletnie doświadczenie zaowocowały powstaniem funkcjonalności – e-Nekrologi. Pierwsze nekrologi – a w zasadzie moduły instalowane przez nas bezpośrednio na stronach zakładów pogrzebowych – budowane były na przełomie 2016/2017 roku. Sukcesywnie zespół specjalistów poszerzał je o funkcjonalności dostępne na portalu Funer®️ oraz o wiele dodatkowych funkcji. Obecna forma usługi e-Nekrologi skrystalizowała się w 2020 roku. Jest to jedyna tak zaawansowana technologia na rynku. Wszystkie atuty tego rozwiązania służą bezpośrednio budowaniu siły strony internetowej Klienta, nie odsyłając do zewnętrznych serwisów. Pod e-Nekrologi można też podpiąć transmisję z pogrzebów – pogrzebyonline.com.

Dla podkreślenia wszystkich zalet i dla ułatwienia identyfikacji marki nadano realizacji brand Funer®️, który potwierdza wysoką jakość e-nekrologów.



0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments