Zakład pogrzebowy Cerber – Duma Raszyna

Zakład pogrzebowy Cerber – Duma Raszyna

Raszyn wraz z przyległymi miejscowościami to rozwijająca się pod względem ilości mieszkańców podwarszawskie „sypialnie”. W sposób naturalny stają się one wyborem dla osób szukających naturalnego i zdrowego środowiska do życia (okoliczny rezerwat przyrody „stawy Raszyńskie”) a pracują w południowych dzielnicach Warszawy. Odpływ zamożniejszych mieszkańców Warszawy z blokowisk na obrzeża stolicy i do przyległych gmin rozwija się od niemal 20 lat. Miejscowości położone obok Raszyna takie jak Dawidy, Falenty, Janki, Nowe Grocholice, Grocholice, Rybie, Sękocin, Słomin i Wypędy również odnotowują stały przyrost mieszkańców.

Zakład Pogrzebowy CERBER RASZYN

Niestety jak wszystkie społeczności tak i ta w Raszynie musi liczyć na pomoc w godnym pożegnaniu jej członków w przypadku śmierci. Tu rola jaką od lat odgrywa zakład pogrzebowy Cerber pod kierownictwem lokalnej działaczki i przedsiębiorcy Pani Ewy Surmacz jest nie do przecenienia. W codziennych staraniach może ona liczyć na swoich synów. Jedna z najlepszych Polskich firm funeralnych ma swoja główną siedzibę w Raszynie pod adresem ul. Waryńskiego 27b, 05-090 Raszyn.

zakład pogrzebowy raszyn

Pogrzeby organizowane przez firmę Cerber najczęściej odbywają się w Raszyńskich parafiach św. Szczepana w Raszynie,  św. Bartłomieja Ap. na Rybiu, św. Faustyny Kowalskiej w Sękocinie Starym, św. Mateusza w Dawidach Bankowych oraz świętego Piotra i Pawła w Pęcicach. W Pęcicach zakład pogrzebowy opiekuję się też i administruje lokalnym cmentarzem Parafialnym. Usługi pogrzebowe realizowane przez Cerber to gwarancja europejskiej jakości i eleganckich karawanów których flotę otwiera samochód pogrzebowy marki Jaguar. Warto podkreślić, że tego typu samochodami pogrzebowymi marki Jaguar, dysponuje zaledwie kilka zakładów usług pogrzebowych w całej Polsce.

Rodziny które nie lubią przepychu i dysponują ograniczonymi środkami finansowymi powinny wiedzieć, że pogrzeby w firmie funeralnej Cerber organizowane są w kwotach zasiłku pogrzebowego wynoszącego od lat 4 tysiące złotych. Posiadane nowoczesne zaplecze techniczne na czele z windami i namiotami uzupełnione jest wieloletnim doświadczeniem kierownictwa oraz wszystkich żałobników. Empatia i troska o najdrobniejszy szczegół której doświadczamy dzwoniąc na całodobowe numery telefonu 503 029 716 oraz stacjonarny (22) 715 63 24 sprawiają rodziny pogrążone w żałobie, mogą być pewne usług pogrzebowych firmy Cerber i tego, że zostaną potraktowane profesjonalnie, uczciwie i z należyta delikatnością. Więcej informacji na temat usług pogrzebowych tej Raszyńskiej firmy odnajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej pod adresem https://raszyn.pogrzeby-cerber.pl/5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
4 lat temu

No proszę, mały Raszyn a firma znana w całej Polsce, to chyba oni robili pogrzeb Kory, widziałem na youtube No i te karawany !!

Ola
Ola
4 lat temu

To firma pogrzebowa z małego Raszyna ? Nieźle, mają naprawdę piękną stronę. Widać jak się chce to można.

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Bardzo dobra firma, robią od razu wieńce i pomagają przy stypie. Polecam ich, lepiej dać zarobić naszej firmie z Raszyna niż kombinatorom ze stolicy.

Tomek
Tomek
4 lat temu

Raszyn Górą !!! Takie firmy tylko w Raszynie !!!