Zakład pogrzebowy Rybnik Boguszowice

Zakład pogrzebowy Rybnik Boguszowice

Zakład pogrzebowy Styx z dzielnicy Rybnika – Boguszowice to nie tylko miejsce gdzie można zorganizować uroczystość pogrzebową, ale również miejsce, w którym można znaleźć kompleksową opiekę oraz pełne wsparcie. Ta całodobowa firma pogrzebowa z Rybnika, działająca na rynku już od wielu lat, to prawdziwe serce i dusza branży pogrzebowej w regionie. Przedsiębiorstwo prowadzi rodzina Wałach – trzecie pokolenie przedsiębiorców pogrzebowych z Rybnika. Oferuje swoim klientom nie tylko usługi najwyższej jakości, ale również empatyczne podejście i indywidualne dostosowanie do każdej rodziny.

Zakład pogrzebowy Rybnik Boguszowice to miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność spotykają się tworząc unikalną atmosferę i oferując wszystko co niezbędne do zorganizowania godnej i pełnej szacunku uroczystości pogrzebowej. Dzięki rozwojowi zakładu pogrzebowego, firma oferuje rodzinom szerokie spektrum działań, w tym przewóz zwłok, organizację pogrzebu każdego rodzaju, szeroki wybór trumien i urn, a także pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

Styx Rybnik Boguszowice

Usługi Pogrzebowe Boguszowice

Dom pogrzebowy Styx z Rybnika Boguszowice to niezwykła dbałość o szczegóły i indywidualnego podejścia do każdej rodziny. Wszystkie te zalety i doskonałe wartości połączone są z najwyższą jakością świadczonych usług oraz przystępnymi cenami. Empatyczne i indywidualne podejście do każdej rodziny zapewnia zawsze gotowość do pomocy i wsparcia i pozwala na stworzenie spersonalizowanej oferty dla rodziny. Zakład pogrzebowy z Boguszowic wykonuje pogrzeby każdego rodzaju oraz kremacje i sprowadzenie zwłok z zagranicy.

Jeśli szukają Państwo odpowiedniego zakładu pogrzebowego z Rybnika Boguszowice zachęcamy do zapoznania się z większą ilością szczegółów, na stronie internetowej – pod adresem www.styxpogrzeby.pl.

Usługi Pogrzebowe Boguszowice

Dom pogrzebowy Styx Rybnik – Boguszowice

Paweł Wałach
ul. Małachowskiego 70
Całodobowy numer telefonu:
+48 601 530 578
Email

biuro@styxpogrzeby.pl5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments