Usługi pogrzebowe w rodzinnej firmie Kuleczka na Górnym Śląsku

Usługi pogrzebowe w rodzinnej firmie Kuleczka na Górnym Śląsku

Zorganizowanie pogrzebu bliskiej osoby, to moralny obowiązek rodziny Zmarłego. W tych trudnych chwilach, gdy smutek i rozpacz odbierają siły i utrudniają wszelkie działania, potrzebny jest ktoś, kto wesprze i działając w imieniu rodziny zorganizuje pochówek godny pamięci Zmarłego. Wśród licznych firm działających w Katowicach, Siemianowicach i innych miejscowościach na Śląsku najbardziej godnym polecenia jest rodzinna firma Antoniego Kuleczki i jego córki Aleksandry. Tradycyjne podejście do spraw śmierci połączone z nowoczesnymi trendami w branży funeralnej daje w efekcie usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Śmierć bliskich – od czego zacząć przygotowania do pogrzebu?

Wśród licznych pytań i wątpliwości, które towarzyszą rodzinie Zmarłego, na pierwszy plan zawsze wysuwa się problem; „Jak poradzić sobie z organizacją pogrzebu? Jakie formalności urzędowe załatwić? Od czego zacząć przygotowania uroczystości?” Aby nie popełnić błędu i nie narazić siebie oraz rodziny na dodatkowe trudy, czy koszty warto, zwrócić się do profesjonalistów, którzy działając z empatią i pełną dyskrecją załatwią wszelkie formalności i zorganizują pochówek.

Bez wątpienia można powierzyć wszelkie sprawy firmie Kuleczka – ten zakład pogrzebowy od ponad trzydziestu lat utrzymuje pozycję lidera na śląskim rynku usług pogrzebowych. Warto więc skorzystać z poradnika, który zakład pogrzebowy ma na swojej stronie https://pogrzebykuleczka.pl/, albo skontaktować się telefonicznie z biurem firmy. Jeśli ktoś nie jest w mocy osobiście pojawić się w siedzibie firmy, przedstawiciele zakładu przybędą pod wskazany adres.

pogrzeby kuleczka

Dlaczego warto zamówić usługi w zakładzie pogrzebowym Kuleczka?

Zakład pogrzebowy Kuleczka świadczy usługi pogrzebowe kompleksowe, czyli całkowite, o bardzo szerokim spektrum. Zamawiając pogrzeb w takim miejscu można negocjować cenę – im więcej usług, tym możliwość obniżki większa. Kuleczka świadczy usługi związane z eksportacją zwłok z miejsca zgonu (całodobowo), transportem na terenie kraju i poza granicami, przygotowaniem ciała do pochówku.

W zależności od rodzaju pogrzebu – tradycyjny lub poprzedzony kremacją, można w zakładzie zakupić niezbędne akcesoria: trumny, urny, krzyże, tabliczki, ubrania a także zamówić kwiaty, druk i kolportaż nekrologów, transport dla żałobników i księdza. Jeśli pogrzeb ma tradycyjny śląski charakter zakład pogrzebowy zamówi oprawę muzyczną w wykonaniu orkiestry dętej, a po uroczystości rodzina zaprosi uczestników na „przepijanie skórki”, czyli śląską stypę, organizację której również można powierzyć firmie.5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
odpowiedz na pytanie ?

Ko im robił stronę internetową ? jest na prawdę ładna i bardzo mi się podoba, na tej stronie tez o nich piszą https://uslugipogrzebowe.com.pl/

tu jest opis usług
4 lat temu

Tu tez jest reklama tego zakładu pogrzebowego Antaba Kuleczka, mają nawet dobre opinie, ciekawe kto tak ładnie to wszystko opisuje.