Zakład Pogrzebowy Tomaszów Mazowiecki

Zakład Pogrzebowy Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki to miasto w województwie łódzkim, które zamieszkuje około 61 960 mieszkańców. Dni każdej z tych osób wypełnione są chwilami szczęścia, dobra, zmartwień, ale i smutku oraz uczuciem straty. Nawet najpiękniejsze miejsca w Polsce, w których życie zdawałoby się sielanką, nie uchroni nikogo przed odejściem bliskiej osoby. Chociaż śmierć jest czymś pewnym, to strata bliskiej osoby zawsze przychodzi zbyt wcześnie i nieoczekiwanie. Mimo największego smutku każda rodzina pragnie godnie pożegnać drugiego człowieka. Dlatego zakład pogrzebowy Maj oferuje kompleksowe usługi dla mieszkańców miasta Tomaszów Mazowiecki. 

Całodobowa eksportacja ciała do chłodni 

Śmierć przychodzi o różnej porze dnia, również w nocy i w święta. Dlatego pracownicy zakładu pogrzebowego Maj oferują całodobową eksportację ciała do chłodni. Personel zakładu dysponuje nowoczesnymi karawanami, które spełniają wszelkie wymogi prawne oraz bezpieczeństwa. To sprawia, że transport osoby Zmarłej odbywa się sprawnie i bez zagrożenia zdrowia i bezpieczeństwa kierowców. Kierowcy dbają o to, aby cały transport odbył się z poszanowaniem Zmarłego. 

Przygotowanie ciała do pogrzebu 

Godne pożegnanie jest bardzo ważne. W kaplicy rodzina będzie mogła po raz ostatni zobaczyć ukochaną osobę. Bardzo istotne jest to, aby Osoba Zmarła wyglądała w trumnie tak, jakby była pogrążona we śnie. Pracownicy zakładu pogrzebowego Maj zadbają o to, aby ukryć wszelkie zmiany pośmiertne i przygotować ciało Zmarłego do ostatniej drogi w sposób pełen godności. W tanatokosmetyce liczy się każdy szczegół. Jeśli Zmarła za życia malowała paznokcie na czerwono lub lubiła nosić daną broszkę, na prośbę rodziny, tanatokosmetyk może pomalować paznokcie oraz założyć Zmarłemu odpowiednią biżuterię. Wszystko po to, aby bliska osoba przypominała siebie za życia. 

Godna obsługa pogrzebu 

Na przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej wpływa bardzo wiele szczegółów. Pracownicy zakładu pogrzebowego Maj w Tomaszowie Mazowieckim dbają o każdy z nich. W tym oferują muzykę na żywo lub odtworzoną ze sprzętu grającego, piękną oprawę florystyczną, namiot pogrzebowy, eleganckie karawany oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych. Wszystko to wpływa na podniosły charakter uroczystości oraz oddanie szacunku Zmarłemu. 

Dodatkowe usługi pogrzebowe 

Zakład pogrzebowy Maj to firma, która może pochwalić się najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Współcześnie do Internetu przenosi się praca codzienna, radio, telewizja, a nawet książki. Coraz mniej osób sięga po prasę codzienną, co oznacza również, że mniej osób otrzyma informację o zbliżającym się pogrzebie. Dlatego w zakładzie pogrzebowym Maj wprowadzono możliwość e-Nekrologów. Wirtualny nekrolog zamieszczony jest na stronie zakładu pogrzebowego. Wyposażony jest w pinezkę, za której pomocą może zostać wyświetlona dokładna mapka z miejscem pogrzebu. Ponadto nekrolog można za pomocą jednego kliknięcia umieścić w  mediach społecznościowych lub wysłać do znajomych poprzez SMS. W porównaniu do nekrologów tradycyjnych, tego forma informacji dalej większą pewność, że klepsydra dotrze do większej ilości osób z grona znajomych Osoby Zmarłej. 

Świat się zmienia, a wraz z nim branża pogrzebowa. Jeszcze kilka lat temu transmisja z pogrzebów była zarezerwowana wyłącznie dla osób znanych. Dzisiaj transmisja online z pogrzebu jest  dużą pomocą dla wszystkich tych, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej. Zwłaszcza dla osób ciężko chorych, starszych lub przebywających poza granicami kraju. Zakład Pogrzebowy Maj oferuje transmisję online pogrzebów w mieście Tomaszów Mazowiecki. 0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments