Dom pogrzebowy Drejka Przasnysz

Dom pogrzebowy Drejka Przasnysz

            Dom pogrzebowy Drejka jest rodzinną firmą, funkcjonującą od kilkudziesięciu lat na lokalnym rynku funeralnym. Dom pogrzebowy w Przasnyszu znajduje się on naprzeciwko cmentarza komunalnego na Karwaczu. Firma pogrzebowa posiada bogate doświadczenie dzięki, któremu jest w stanie dopasować się do oczekiwań i możliwości finansowych Klienta.

Zakład pogrzebowy Drejka dokłada wszelkich starań, aby stworzyć dla Klienta indywidualną ofertę oraz, aby świadczone usługi w pełni satysfakcjonowały Klienta.

            Z myślą o swoich klientach szczególnie tym starszym i niepełnosprawnym zostało otworzone nowe Biuro Obsługi Klienta w Przasnyszu przy ulicy Baranowskiej 29 (róg z ulicy Orlika). Nowe Biuro znajduje się w centrum miasta oraz pozwala na dopełnienie wszelkich formalności w jednym miejscu, podczas jednej wizyty. Zakład pogrzebowy z Przasnysza jest profesjonalną firmą, która zawsze stara się obdarzyć rodzinę zmarłego zrozumieniem i wsparciem. Pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje i nieustannie dążą do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w branży funeralnej.

Dom pogrzebowy Drejka

Usługi pogrzebowe Drejka Przasnysz

            Firma pogrzebowa Drejka oferuje bardzo przystępne ceny, a świadczone usługi zawsze są na najwyższym poziomie. Dom pogrzebowy Drejka jest elastyczną firmą, która potrafi się dostosować do oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Aby klient był usatysfakcjonowany to zakład pogrzebowy z Przasnyszy potrafi stworzyć spersonalizowaną ofertę nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Usługi oferowane w zakładzie pogrzebowym Drejka z Przasnysza:

– pogrzeby tradycyjne z trumną

– kremacje

– pogrzeby świeckie i wyznaniowe

– całodobowe Pogotowie Pogrzebowe

– ekshumacje

– transport zwłok

– sprowadzenie zmarłych z zagranicy

– formalności/zasiłki

– akcesoria pogrzebowe

– odzież

– oprawa florystyczna i muzyczna

– usługi cmentarne

            Na szczególną uwagę zasługuje własna kaplica pogrzebowa, krematorium oraz prosektorium. Kaplica pogrzebowa jest bardzo ważnym elementem wyposażenia domu pogrzebowego. Jest to miejsce, w którym ostatni raz rodzina może pożegnać się ze zmarłym. Zakład pogrzebowy Drejka posiada przestronną kaplicę utrzymaną w delikatnym i klasycznym stylu.

            Firma pogrzebowa Drejka nieustannie dąży do rozwoju, z tego względu w 2014 roku powstało krematorium, usługi kremacyjne są świadczone na najwyższym poziomie oraz dogodnych terminach.

            Własne prosektorium wraz z nowoczesnymi chłodniami daje możliwość na profesjonalne przygotowanie ciała do pochówku. W zakładzie pogrzebowym wykwalifikowani pracownicy, świadczą również takie usługi jak: balsamacja oraz tanatokosmetyka.

            Dom pogrzebowy Drejka posiada w swojej ofercie wszelkie elementy potrzebne do zorganizowania wzruszającej i profesjonalnej uroczystości pogrzebowej.


Całodobowy dom pogrzebowy w Przasnyszu:

            W celu odwiedzenia strony, serdecznie zapraszam do kliknięcia w podany link do strony internetowej firmy pogrzebowej z Przasnysza.

Biuro Obsługi Klienta – Dom Pogrzebowy Drejka Przasnysz

06-300 Przasnysz, ul. Baranowska 29

Telefon: +48 570 888 578

E-mail: glob.przasnysz@gmail.com


Krematorium i Dom Pogrzebowy Przasnysz – Sierakowo

06-300 Przasnysz, Sierakowo 60

Telefon: +48 570 888 5785 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
9 miesięcy temu

Bez wątpienia najlepszy dom pogrzebowy w Przasnyszu.