Dom Pogrzebowy Wyszków – Rodzina dla Rodziny

Dom Pogrzebowy Wyszków – Rodzina dla Rodziny

Wyszków jest malowniczym, ciekawie położonym miastem o wielu zabytkach, przez które przebiega kilka ważnych szlaków komunikacyjnych. Miasto to zamieszkuje około 30 tysięcy mieszkańców. Wyszków jest również bardzo ważną miejscowością z punktu widzenia branży pogrzebowej.

To tu działa od ponad 30 lat rodzinna firma Nekropolis, która pomaga swoim sąsiadom w godnym pożegnaniu ich bliskich. W 1995 roku przy ulicy Stefana Okrzei 53 powstał wyjątkowy obiekt – dom pogrzebowy. Dom pogrzebowy Nekropolis jako jeden z najnowocześniejszych obiektów funeralnych w tamtym czasie wytyczył kierunek dla wielu innych firm funeralnych. 

Mieszkańcy Wyszkowa i okolic mają do dyspozycji elegancką, i gustowną kaplicę, której nastrój tworzy stonowany i pozbawiony przepychu wystrój.  Ponadto pracownicy zakładu pogrzebowego wsłuchują się w potrzeby swoich klientów i robią wszystko, aby każdy pogrzeb mógł odbyć się wzorowo. 

Zakład pogrzebowy Nekropolis od ponad 30 lat oferuje w tej części Mazowsza pełny wachlarz usług pogrzebowych i prosektoryjnych. Jest to firma, która zajmuje się także sprowadzaniem zmarłych z zagranicy do Wyszkowa i okolic.

Zakład usług pogrzebowych oferuje przy tym rodzinom wsparcie przy procedurach formalnych i godny pochówek w dowolnej formie na wszystkich cmentarzach w Wyszkowie i okolicach.

Czy i jak wybrać dom pogrzebowy w Wyszkowie?

Dom pogrzebowy różni od zakładu pogrzebowego posiadanie własnego zaplecza w postaci kaplicy i pomieszczeń chłodniczych na ciała. Wybierając Dom Pogrzebowy Nekropolis przy ulicy Okrzei w Wyszkowie otrzymujemy dostęp do nowoczesnego zaplecza oraz pewność, że będziemy traktowani z szacunkiem.

Dom pogrzebowy w Wyszkowie ul.Okrzei
Dom pogrzebowy w Wyszkowie ul.Okrzei

Firma od samego początku swojej działalności używa transparentnych cen i dopasowuje każdorazowo proponowane rozwiązania do oczekiwań i możliwości finansowych rodzin.

Dom pogrzebowy w Wyszkowie pełni całodobowy dyżur – wystarczy przejść na stronę https://wyszkow.nekropolis.com.pl/ lub wybrać całodobowy numer telefonu 608-492-036.0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz
Dariusz
2 lat temu

Byli u nas po 15 minutach od telefonu, ładne kwiaty i kaplica, pogrzeb w kwocie zasiłku pogrzebowego tak jak chcieliśmy. Polecam ten zakład

sprawdź domy pogrzebowe

Polecam serwis domów pogrzebowych , łatwo sprawdzić gdzie znajduje się dom pogrzebowy w waszej okolicy.