Jak przewieźć zwłoki z Anglii? Formalności i procedury

Jak przewieźć zwłoki z Anglii? Formalności i procedury

Anglia to państwo, w którym pracuje oraz mieszka mnóstwo Polaków. Na wyjazd decydują się zarówno pojedyncze osoby, jak i całe rodziny. Nawet w przypadku wyprowadzki na stałe, mnóstwo rodzin pragnie, aby bliskie ich sercu osoby zostały pochowane w kraju. Transport zwłok z Anglii wymaga spełnienia szeregu istotnych formalności.

Transport zwłok, a załatwianie formalności

Transport zwłok do ojczystego kraju może odbywać się drogą lądową, lotniczą lub morską i jest możliwy dopiero po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Do tego celu potrzebna jest dokumentacja, zarówno angielska, jak i polska, która to musi zostać przetłumaczona przez tłumacza przysięgłego. Ponadto trzeba wystąpić o zgodę na transport u starosty lub prezydenta miasta oraz u konsula w Anglii.

Aby sprostać wszystkim wymaganiom związanym z transportem rodzina zmarłego musi podać szereg istotnych danych oraz dostarczyć niezbędne zaświadczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów transport-zwlok-z-anglii.co.uk oferuje profesjonalną pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz bezproblemowy przewóz zwłok.

Szybki i sprawny transport zwłok z Anglii

Po dopełnieniu wszystkich formalności konieczne jest również odpowiednie przygotowanie ciała do przewozu. W zależności od życzenia rodziny, profesjonalna firma pogrzebowa zajmuje się również organizacją kremacji.

Glob Drejka

W celu przewiezienia ciała zmarłej osoby do kraju potrzebna jest nie tylko specjalna trumna czy urna, lecz także dopełnienie szeregu obowiązujących procedur. Transport z doświadczoną firmą jest zawsze szybki sprawny, bowiem współpracuje ona z niezbędnymi organami władzy, konsulatem oraz firmami przewozowymi. Ponadto oferuje ona organizację ceremonii pogrzebowej w kraju oraz profesjonalne wsparcie rodziny na każdym etapie współpracy.

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość wszystkich procedur sprawiają, że transport zwłok przebiega zawsze bez jakichkolwiek komplikacji. Dzięki kompleksowej pomocy firmy zajmującej się transportem zwłok pogrążona w żałobie rodzina może w pełni skupić się na godnym pochówku zmarłego.0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian z Luton
Adrian z Luton
4 lat temu

Moi koledzy w Luton tak dali czadu że już 2 w przeciągu roku straciłem. Co z tego że można odłożyć jak żyjemy jak cyganie po 10 osób w dużych mieszkaniach latami. Dobrze że są firmy które się tym zajmują bo mi się pomału kontakt zrywa z krajem, ale tak ma każdy z nas przecież… niestety

piszą o firmach
4 lat temu

Na serwisie funeralnym tez piszą o tych firmach z tego artykułu, musza być znane.

międzynarodowe usługi domów pogrzebowych

Warto zwrócić uwagę że dużo największych firmy – to jest nie zwykłych małych biur ale tych dużych domów pogrzebowych ma wiele kontaktów zagranicznych i bez pośredników pomogą ci w sprowadzeniu członka rodziny do Twojego miasta. więcej informacji na domypogrzebowe.org.