Międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zwłok

Firma Anielski Orszak świadczy kompleksowe usługi międzynarodowego transportu zmarłych. Bazując na wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować najwyższej jakości usługi mając na względzie konkurencyjną cenę. Od początku kierujemy się profesjonalnym podejściem, empatią i zaangażowaniem w powierzane nam sprawy. Nasi współpracownicy rozmawiają biegle w wielu językach, stąd formalności związane z pozyskiwaniem zagranicznej dokumentacji wymaganej do legalnego przeprowadzenia międzynarodowego transportu zwłok organizujemy błyskawicznie. Sam transport wykonujemy nowymi, specjalnie przygotowanymi do pokonywania międzynarodowych tras karawanami pogrzebowymi. Współpracujemy z wieloma domami pogrzebowymi na terenie Europy i Polski, dzięki czemu mamy pewność, że organizacja pochówku czy kremacji nie odbiega od naszych standardów.

Dzięki powyższym oraz odpowiednim strukturom mamy możliwość podjęcia się sprawnej i kompleksowej usługi transportu zwłok z każdego miejsca na świecie. 

Transport zwłok – przepisy i dokumenty

Aby transport zwłok z zagranicy odbył się zgodnie z prawem należy dopełnić wielu formalności.

  • Na podstawie zagranicznego aktu zgonu oraz karty zgonu na której zawarta jest informacja o braku choroby zakaźnej należy uzyskać pozwolenie w Polsce na transport zwłok/urny z prochami i pochówek.
  • Należy uzyskać zezwolenie konsula RP na transport osoby zmarłej do Polski. Zezwolenie uzyskuje się na podstawie decyzji ze starostwa powiatowego/urzędu miasta, pełnomocnictwa od rodziny, dokumentu wykluczającego chorobę zakaźną jako przyczynę zgonu oraz w części państw zaświadczenia, że władze lokalne nie widzą przeciwwskazań do przewiezienia zmarłej osoby do Polski.

Co nas wyróżnia?

  • Nasza firma zajmuje się jedynie międzynarodowym transportem zmarłych, przez co jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.
  • Współpraca z nami jest klarowna, informujemy o wszystkich kosztach jakie składają się na cenę usługi i nie doliczamy dodatkowych jak ma to miejsce w innych firmach.
  • Służymy nieodpłatną pomocą i informacją w sprawie transportu zwłok oraz uzyskania zasiłku z ZUS/KRUS.
  • Naszych współpracowników cechuje empatia, zaangażowanie i profesjonalizm. Porozumiewamy się w wielu językach.
  • Możliwość rozłożenia płatności na raty bądź przesunięcia daty płatności faktury aby śmierć bliskiej osoby nie była dodatkowym obciążaniem finansowym.
  • Dysponujemy nowoczesną flotą karawanów, dzięki czemu usługa świadczona jest na najwyższym poziomie.

Koszt transportu zwłok z zagranicy

Nikt z nas nie jest przygotowany na śmierć bliskiej osoby. Dodatkowo, gdy śmierć następuje za granicą, powoduje to wiele dodatkowych zmartwień wywołanych niepewnością w jaki sposób poprowadzić sprawę. Mając na względzie maksymalne odciążenie Państwa tak, aby w spokoju mogli Państwo przeżywać żałobę zajmujemy się sprawą kompleksowo. Na podstawie podpisanych zdalnie upoważnień jesteśmy w stanie zorganizować cały proces bez Państwa ingerencji. Dzięki dopracowaniu usługi do perfekcji gwarantujemy najniższe ceny za naszą usługę. Czujemy się również w obowiązku poinformować, że cena oferowana przez opiekuna Państwa sprawy jest wiążąca i nie wynikną żadne dodatkowe koszty w związku z transportem zmarłej osoby. Jesteśmy otwarci na wszystkie nietypowe prośby odnośnie wykonania usługi.5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
firma miejska w Częstochowie

Witam, w mojej miejscowości sprawami transportu zajmuje się firma miejska , podobno nie koniecznie trzeba szukać kogoś kto zajmuje się tylko przewozem