Zaufany zakład pogrzebowy w Elblągu

Zaufany zakład pogrzebowy w Elblągu

Śmierć przychodzi nagle i niespodziewanie. Nawet, jeżeli jesteśmy świadomi choroby ukochanej osoby, jej odejście wciąż pozostawia po sobie ból i szok, że fizycznie już jej przy nas nie ma. Pogrążeni w żałobie możemy mieć trudność w skupieniu się na załatwieniu formalności związanych z uroczystością pogrzebową. Doświadczenie oraz profesjonalizm w przygotowaniu pogrzebu, może zaoferować nam wówczas zakład pogrzebowy Dębica z Elbląga przy ul. Łęczyckiej 39A. Od lat niesie pomoc i daje wsparcie rodzinom w tych najtrudniejszych chwilach. 

Kompleksowa organizacja pogrzebów w Elblągu

Przygotowany na każdą ewentualność, zakład pogrzebowy, służy oparciem całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Pod numerem telefonu 601 655 181 rodziny mogą liczyć na pomoc w kwestii przewozu zmarłych z domu czy hospicjum do chłodni. Transport odbywa się przystosowanymi do tego karawanami z zachowaniem najwyższego szacunku dla osoby zmarłej. Dzięki specjalistycznym szkoleniom pod patronatem francuskiego instytutu tanatopraksji, pracownicy w niezwykle precyzyjny i dokładny sposób prowadzą kosmetykę pośmiertną. 

W zakładzie pogrzebowym w Elblągu, rodziny mogą spędzić ostatnie chwile ze zmarłym w nowoczesnej i przystosowanej do tego sali pożegnań. Firma pogrzebowa wyposażona w autokary oraz mikrobusy zapewnia przewóz wszystkich uczestników pogrzebu na wybrany cmentarz. 

Zakład pogrzebowy z Elbląga służy fachową pomocą

W organizacji uroczystości funeralnych pracownicy szanują życzenia bliskich oraz samego zmarłego. Wysłuchają wszelkich próśb i życzeń, a do tego udzielą odpowiedzi na każde pytanie bądź wątpliwość. W zależności od wyboru zorganizują pogrzeb wyznaniowy, świecki tudzież z urną. Coraz więcej osób decyduje się na ekologiczne rozwiązanie, jakim jest kremacja. Przy wyborze kierują się także niższą ceną i ekonomią. Na specjalne zamówienie kwiaciarnia, z którą współpracuje zakład pogrzebowy Dębica, przygotuje wyjątkowe wieńce i wiązanki. Co więcej, w swoim asortymencie posiadają także znicze, środki do ochrony pomników czy ziemię ogrodową. 

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Dębica Elbląg

Ul. Łęczycka 39A, 82-300 Elbląg, 

Numer tel: (55) 233 45 66

Całodobowy numer tel.: 601 655 181

E-mail: pogrzeb@debica.elblag.pl

Godziny otwarcia biura: Pn. – Pt.  7.00-15.00 Sob. 8.00-13.005 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments