Specjaliści z zakładu pogrzebowego Zieleń z Pruszcza Gdańskiego

Specjaliści z zakładu pogrzebowego Zieleń z Pruszcza Gdańskiego

Żal i strata ukochanej osoby odczuwana przez rodziny, to uczucia z którymi codziennie styka się zespół pracowników Zakładu pogrzebowego Zieleń z Pruszcza Gdańskiego. W tak ciężkim momencie dla każdej rodziny, dom pogrzebowy z Pruszcza okazuje ogromne zrozumienie i wsparcie z jakim wiąże się organizacja pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy Zieleń kieruje się ogromną empatią oraz wsparciem. Pracownicy firmy pomagają i doradzają w ciężkim wyborze jakim jest dobór trumny lub urny, kwiatów czy odpowiednie przygotowaniem zwłok do pochówku.

Zakład Zieleń Pruszcz Gdański swoją pomoc oferuje już od pierwszego telefonu oraz daje możliwość odpowiadania na wszystkie nurtujące pytania, ze względu na działającą całodobowo linię telefoniczną, znajdującą się pod numerem 583412071. W celu zgłoszenia odbioru i przewozu osoby zmarłej do pomieszczeń chłodniczych, proszę dzwonić pod numer 583412071.

Dom pogrzebowy Pruszcz Gdański

Dom pogrzebowy Zieleń Pruszcz Gdański istnieje na rynku od 30 lat, a dokładniej od 1992 roku i niewątpliwie wykazuje się niebotyczną znajomością rynku.

Zakład pogrzebowy Pruszcz Gdański „Zieleń” jest specjalistą w organizowaniu uroczystości z trumną oraz urną zachowując przy tym charakter świecki oraz wyznaniowy. Dom pogrzebowy Zieleń funkcjonuje na terenie Pruszcza Gdańskiego oraz w jego okolicach. 

Dbając o swoich klientów Zakład pogrzebowy Pruszcz Gdański w ramach świadczonych usług pogrzebowych i cmentarnych oferuje nie tylko sprawy organizacyjne związane z pogrzebem, ale również doradztwo i ustalenie szczegółów pogrzebu: miejsce, datę i godzinę oraz rodzaj pogrzebu.

Dom pogrzebowy został stworzony z myślą o rodzinach pogrążonych w smutku i żałobie, ponadto firma mieszcząca się w Pruszczu Gdańskim odciąża rodzinę zmarłego w aspekcie dopełnienia formalności urzędowych. 

Usługi pogrzebowe Pruszcz Gdański

Zakład pogrzebowy Zieleń Pruszcz Gdański

W swojej ofercie dom pogrzebowy Zieleń z Pruszcza Gdańskiego posiada:

– pogrzeby świeckie z mistrzem ceremonii

– kremacje

– pogrzeby wyznaniowe

– kwiaty na pogrzeb

– muzyka

– formalności i zasiłki pogrzebowe

– sala pożegnań

– całodobowe przewozy zmarłych

– eleganckie karawany konduktowe

– odzież dla zmarłych

– akcesoria i dewocjonalia

Na stronie internetowej zakładu pogrzebowego z Pruszcza Gdańskiego istnieje możliwość wglądu do opinii wystawionych przez rodziny osoby zmarłej. Firma pogrzebowa pokazuje też swój sprzęt i nowoczesne karawany. Nie ma nic do ukrycia i jest dumna z posiadanego zaplecza.

Dom Pogrzebowy w Pruszczu Gdańskim cechuje się podejściem indywidualnym do klienta oraz wysokiej rangi empatią i współczuciem. Co więcej, zakład pogrzebowy Zieleń w swojej ofercie i usługach posiada własne krematorium, chłodnię i salę pożegnań, współpracując przy tym ze sprawdzonymi dostawcami akcesoriów pogrzebowych.

Każda uroczystość pogrzebowa odbywająca się w firmie pogrzebowej Zieleń wiąże się ze znakomitością oraz oryginalnością. Już dziś w celu ustalenia szczegółów i uwolnienia od balastu formalności urzędowych, zapraszamy rodziny do biura Zakładu pogrzebowego Zieleń w Pruszczu Gdańskim znajdującego się przy ulicy Grunwaldzkiej 24.5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments