Profesjonalne i kompleksowe usługi – Miejski Zakład Pogrzebowy „Lilia” z Gdańska

Profesjonalne i kompleksowe usługi – Miejski Zakład Pogrzebowy „Lilia” z Gdańska

W obliczu tragedii, jaką niewątpliwie jest śmierć bliskich, przeżywanie żałoby jest często utrudnione przez konieczność zaangażowania się rodziny w organizację pochówku. Z racji złożoności i specyfiki tego wydarzenia mało prawdopodobnym jest urządzenie pochówku bez pomocy profesjonalnej firmy funeralnej. Mieszkańcy Gdańska i Sopotu od ponad dwudziestu lat mogą w tym względzie liczyć na wsparcie właścicieli i pracowników Miejskiego Zakładu Pogrzebowego „Lilia”.

Usługi pogrzebowe „Lilia” – zasięg terytorialny

Zakład pogrzebowy „Lilia” swoje biuro ma w Gdańsku Żabiance. Firma działa także poza tą dzielnicą w najbliższym sąsiedztwie: na Przymorzu, Osowej, Jelitkowie, Oliwie oraz w Sopocie. Istnieje także możliwość organizacji pogrzebu w pozostałych częściach Trójmiasta oraz w innych miejscowościach położonych na terenie województwa pomorskiego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie zakładu pod adresem https://liliapogrzeby.pl/. Wszystkiego o usługach świadczonych przez zakład pogrzebowy „Lilia” dowiedzieć się można także podczas kontaktu osobistego w siedzibie firmy albo za pośrednictwem rozmowy telefonicznej (telefony alarmowe czynne są w systemie 24/7 przez cały rok).

Katalog usług firmy Lilia

Kompleksowość usług jest zawsze bardzo wysoko oceniana przez klientów. Możliwość załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu i w krótkim czasie daje zleceniodawcom poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystkie czynności są zgodne z prawem i procedurami urzędniczymi oraz komfort psychiczny, którego pogrążeni w żałobie ludzie potrzebują najbardziej. Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna, aby przedstawiciele zakładu pogrzebowego wszczęli procedurę organizacji pogrzebu.

usługi pogrzebowe lilia

W wykazie usług oferowanych przez firmę „Lilia” odnajdujemy między innymi:
• Eksportację ciała z miejsca zgonu do chłodni,
• Pomoc przy załatwianiu urzędowych aktów zgonu,
• Pomoc przy wyborze i rezerwacji miejsca pochówku, ustaleniu terminów w zarządzie cmentarza i w biurze parafialnym,
• Transport ciała, żałobników, duchownych,
• Przygotowanie ciała do pochówku tradycyjnego lub do kremacji,
• Wyposażenie w niezbędne akcesoria pogrzebowe, odzież, kwiaty, nekrologi,
• Załatwienie wszelkich formalności związanych z kremacją,
• Odkrycie i zakrycie grobu,
• Wsparcie przy staraniu o wypłatę zasiłku pogrzebowego oraz ubezpieczenia z polis,
• Oprawę muzyczną i medialną uroczystości,
• Organizację stypy.
Zakład Pogrzebowy „Lilia” przyjmuje także zlecenia na prace kamieniarskie i ekshumacje.

Ile kosztują usługi pogrzebowe w zakładzie „Lilia”

Koszt pochówku jest kwestią ważną dla większości organizatorów uroczystości. W firmie „Lilia” usługi pogrzebowe mają wysoki stopień personalizacji. Oznacza to nie tylko wyjątkowy charakter i niepowtarzalny przebieg każdej uroczystości, ale także elastyczność w doborze akcesoriów oraz zakresu usług w stosunku do możliwości finansowych zleceniodawców. Jednakowo realne jest zorganizowanie pochówku w cenie zasiłku pogrzebowego, jak i niezwykle wystawnego, bardzo drogiego pogrzebu ze specjalnymi, niestandardowymi usługami, którego koszt wielokrotnie przekroczy zusowskie minimum. Dodatkowo firma rozlicza się z klientami dopiero po wykonaniu usługi, w dogodnym czasie po wypłacie zasiłku pogrzebowego czy odszkodowań z tytułu polis ubezpieczeniowych.0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przejdź na stronę
3 lat temu

Tu także piszą o tej firmie z Gdańska, to chyba jeden z lepiej opisanych zakładów pogrzebowych w Gdańsku, wszędzie jest pełno informacji na jego temat.

Polecam Credo z Gdańska

Witam, byłem zmuszony wybrać w listopadzie zakład pogrzebowy, skorzystałem z usług firmy Credo z gdańska i jestem bardzo zadowolony. Był wtedy problem z terminami pogrzebów ze względu na dużą ilość zgonów, ale Panowie bardzo pomogli i czułem się bardzo dobrze obsłużony. Polecam firmę Credo z całego serca