Usługi pogrzebowe na Żoliborzu

Usługi pogrzebowe na Żoliborzu

W pobliżu znajdującego się na tyłach Placu Inwalidów Kościoła Dzieciątka Jezus na warszawskim Żoliborzu swoją siedzibę ma zakład pogrzebowy Iredar+. Z uwagi na lokalizację zakład świadczy usługi pogrzebowe głównie dla dzielnic Żoliborz i Bielany. Bliskość Powązek sprawia, że na tym cmentarzu zakład pogrzebowy Iredar+ realizuje znaczną cześć zleceń. Swoim doświadczeniem, profesjonalizmem i wysokim poziomem usług zakład służy także klientom z pozostałych dzielnic oraz zamieszkującym inne miejscowości.

Żoliborz – usługi pogrzebowe w firmie Iredar+

Klienci firmy Iredar+ mogą korzystać z całodobowych telefonów czynnych przez okrągły rok lub zgłosić się do biura firmy. Szczegóły dotyczące kontaktu znajdują się w serwisie https://iredar.pl/. Tu także można znaleźć wiele ważnych informacji o charakterze poradnikowym oraz dokładny katalog usług świadczonych przez zakład.

Zakład pogrzebowy Iredar+ przyjmuje zlecenia w zakresie:
• Całodobowej eksportacji ciała do przechowalni,
• Kremacji,
• Załatwiania formalności urzędowych,
• Przygotowania ceremonii pogrzebowej wyznaniowej lub świeckiej,
• Oprawy pogrzebu (kwiaty, nekrologi, muzyka, serwis foto lub filmowy, stypa),
• Usług transportowych.

parafia na żoliborzu

Iredar+ Żoliborz – dlaczego warto wybrać ten zakład pogrzebowy?

Organizacja pogrzebu jest zadaniem trudnym logistycznie, kosztownym, czasochłonnym i wymagającym siły fizycznej oraz odporności psychicznej. Rozumiejąc specyfikę usług pogrzebowych firma Iredar+ stawia przede wszystkim na wsparcie osób pogrążonych w żałobie. Profesjonalne podejście przedstawiciele zakładu objawiają już podczas pierwszego kontaktu z rodziną zmarłego i kierują się nim przez cały okres współpracy.

Organizatorzy pogrzebu mogą liczyć na wsparcie przy załatwianiu formalności urzędowych w szpitalu, USC, w biurze parafialnym, u administratora cmentarza, w ZUS. Posiadając upoważnienie od rodziny pracownicy Iredar+ działają samodzielnie i sprawnie, cały czas pozostając w kontakcie z rodziną zmarłego. Zamawiający pochówek nie muszą martwić się o przygotowanie miejsca pochówku, kosmetykę i ubranie ciała, zamówienie transportu, nekrologów, kwiatów, stypy, oprawy medialnej i muzycznej.

Ile kosztuje pogrzeb w Iredar+?

Koszt organizacji pogrzebu zależy od ceny trumny/urny, wybranych akcesoriów pogrzebowych, kompozycji kwiatowych, transportu, zakresu usług związanych z przygotowaniem ciała i miejsca pochówku, scenariusza ceremonii.

Bardzo ważne jest to, że rozliczenie należności za usługi jest dokonywane na warunkach korzystnych dla zamawiającego – do czasu uzyskania zasiłku pogrzebowego firma kredytuje wszelkie wydatki. Warto przy tym zaznaczyć, że koszt pogrzebu zależy głównie od zamawiającego: może to być kwota oscylująca w granicach zasiłku, ale także kwota znacznie wyższa w związku z niestandardowymi zamówieniami złożonymi przez klientów.



1 komentarz na “Usługi pogrzebowe na Żoliborzu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *