Organizacja godnych pogrzebów w Przemyślu

Organizacja godnych pogrzebów w Przemyślu

Od 1993 roku Zakład Pogrzebowy TUMBA z biurem w Przemyślu, założony przez małżeństwo Ewę i Stanisława Szelech, z wielkim profesjonalizmem i wrażliwością spełnia oczekiwania klientów w zakresie kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych. Misją firmy jest nie tylko świadczenie usług pogrzebowych na najwyższym poziomie, ale także pełne zrozumienie i szacunek dla uczuć klientów w trudnym czasie żałoby.

Zakład Pogrzebowy TUMBA aktywnie działa na rzecz mieszkańców Przemyśla oraz całego województwa podkarpackiego, dostarczając kompleksowe rozwiązania z zakresu organizacji pogrzebów. Biuro firmy, mieszcząca się przy ul. Św. Brata Alberta 8 w Przemyślu, stanowi miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z empatią, aby stworzyć godną i szanującą pamięć ceremonię żałobną.

Jako firma o solidnych podstawach, Dom Pogrzebowy Przemyśl konsekwentnie rozwija swoją ofertę, świadcząc usługi zarówno w zakresie tradycyjnych pogrzebów z trumną, jak i nowoczesnych ceremonii urnowych z kremacją. Zespół pracowników, doświadczonych i wykwalifikowanych, dba o każdy szczegół, zapewniając klientom spokój i wsparcie w trudnych chwilach. Zakład pogrzebowy z Przemyśla również w swojej ofercie posiada ekshumację.

Profesjonalne Usługi Pogrzebowe w Przemyślu

Misją firmy jest również propagowanie wartości związanych z etyką i szacunkiem wobec zmarłych oraz ich rodzin. Zakład Pogrzebowy Przemyśl jest zaangażowany w tworzenie godnych i eleganckich ceremonii żałobnych, które odzwierciedlają indywidualność i życiową historię każdego zmarłego.

W ramach swojej oferty Zakład Pogrzebowy TUMBA zapewnia nie tylko kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych, ale także wsparcie i pomoc w formalnościach związanych z pochówkiem. Działając 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, firma prowadzi dyżur telefoniczny pod numerem (16) 670 76 58, akceptując zgłoszenia na odbiór i przewóz zmarłych do chłodni.

Firma posiada nowoczesny i elegancki tabor samochodowy, obejmującym zarówno tradycyjne karawany pogrzebowe, jak i ekologiczne meleksy elektryczne. Ten element dopełnia estetykę ceremonii pogrzebowej, dodając jednocześnie profesjonalizmu i szacunku. Przez lata działalności firma zyskała uznanie i zaufanie społeczności, stając się nieodłącznym wsparciem mieszkańców Przemyśla i okolic.

Dom Pogrzebowy z Przemyśla

Dom Pogrzebowy TUMBA

ul. Św. Brata Alberta 8
37 – 700 Przemyśl

Telefon całodobowy: (16) 670 76 58

Telefon do biura: (48) 695 925 2090 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments