Pogrzeby w Bydgoszczy – który zakład wybrać?

Pogrzeby w Bydgoszczy – który zakład wybrać?

Bydgoszcz to miejscowość, w której zmarłych można pochować na jednym z ponad 10 cmentarzy. Organizacją pogrzebów zajmują się profesjonalne zakłady pogrzebowe. Te zlokalizowane na terenie Bydgoszczy cieszą się często wieloletnią tradycją, a ich doświadczenie i wyposażenie zapewniają godne pochowanie zmarłych, niezależnie od tego, jakie potrzeby mają w tym zakresie ich bliscy.

Zakłady pogrzebowe w Bydgoszczy – który wybrać?

Bydgoszcz to miasto wojewódzkie, na terenie którego działa wiele zakładów pogrzebowych. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana i w trudnych chwilach, gdy trzeba pożegnać bliskich, ciężko jest ją porównywać. Decydujące powinny być opinie i oceny osób, które skorzystały z danego zakładu pogrzebowego. Który zakład pogrzebowy wyróżnia się, jeśli chodzi o pochówek, jeśli organizujemy go w Bydgoszczy lub w okolicach? Jednym z takich zakładów jest Fordoński Zakład Pogrzebowy Marek Pawłowski, polecany przez wielu Bydgoszczan.

Fordoński Zakład Pogrzebowy i jego oferta

Zakład Pogrzebowy Marka Pawłowskiego z Fordonu, który świadczy swoje usługi na terenie Bydgoszczy i okolic, oferuje kompleksową obsługę pogrzebu obejmującą nie tylko zaplanowanie i organizację uroczystości (bez względu na to, czy będą to uroczystości kościelne, czy też świeckie), ale również:
– przechowywanie zwłok w chłodni i fachową kosmetykę pośmiertną,
– załatwienie wszelkich formalności z ZUS-em, KRUS-em, biurami parafialnymi i cmentarnymi, a także w zakresie zasiłku pogrzebowego,
– zarezerwowanie stypy,
kremacja,
– przygotowanie oprawy muzycznej (trąbka, skrzypce, organista, śpiew operowy),
– na specjalne życzenie – wartę honorową przy trumnie.

W ofercie zakładu pogrzebowego z Fordonu znajduje się duży wybór trumien i urn, wykonanych z różnych materiałów i o różnej wielkości, a także wiązanek pogrzebowych stworzonych z prawdziwych i sztucznych kwiatów. Pozwala to na przygotowanie pożegnania bliskiej osoby zgodnie z naszymi życzeniami.

Pełną ofertę zakładu znajdziemy na stronie internetowej https://pogrzebyfordon.pl/.3.5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna jJ.
Krystyna jJ.
3 lat temu

Bardzo dobra Firma. U nas w Fordonie Każdy zna ten zakład pogrzebowy. Jest chyba od zawsze przy rynku na Starym Fordonie – to dobra firma także polecam

Paweł z Bydgoszczy
3 lat temu

Witam, ja znalazłem informacje o zakładzie pogrzebowym z Bydgoszczy na Portalu Funer – polecam

informacje na tej www

Mi bardzo przypadły do gustu informacje dotyczące wyboru zakładu pogrzebowego w Bydgoszczy zawarte na stronie Giełda funeralna – ktoś włożył tytaniczną pracę – zapraszam!

kolejna strona
2 lat temu

To jest ich kolejna strona z dużą ilością informacji. Nie dziwie się, że tyle o nich piszą. B. dobra firma.

zapraszam do kwiaciarni
7 miesięcy temu

Witam, specjalizujemy się w wykonaniu kwiatów na pogrzeb z dowozem na ceremonie w obszarze całej Bydgoszczy. Zapraszam