Zakład Pogrzebowy Hades Kalisz Pomorski

Zakład Pogrzebowy Hades Kalisz Pomorski

W Kaliszu Pomorskim działa renomowany zakład pogrzebowy Hades. firmę prowadzi lokalny przedsiębiorca Stefan Korczyk. Biuro znajduje się przy ul. Wolności 24 naprzeciw Parku Pałacowego w Kaliszu Pomorskim.

Dom pogrzebowy Hades słynie z niesienia sprawnej pomocy mieszkańcom Kalisza Pomorskiego.

Wszelkie formalności dopełnienie są w imieniu rodzin nieodpłatnie przez firmę. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie usługi pogrzebowe są kredytowane w oparciu o zasiłek pogrzebowy, którego wypłata następuje na miejscu w siedzibie firmy.

Usługi Pogrzebowe w Kaliszu Pomorskim

Całodobowe odbiory i przewozy zwłok do chłodni, sprawdzanie zwłok z zagranicy do Kalisza Pomorskiego, kremacje, ekshumacje, i organizacja pogrzebów każdego rodzaju to tylko niektóre z usług pogrzebowych na które mogą liczyć mieszkańcy Kalisza Pomorskiego.

Więcej informacji uzyskają Państwo na portalu Funer.

HADES – Akronim Zakładu Pogrzebowego z Kalisza Pomorskiego

H – Higieniczna, w dobie pandemii Covid dbałość o czystość i dezynfekcje biura, sprzętu i karawanu gwarantują Państwu bezpieczeństwo i komfort obsługi.

A – Atrakcyjna, oferta oparta o najnowocześniejsze karawany i rozwiązania łączy się w przypadku domu pogrzebowego Hades z Kalisza Pomorskiego z atrakcyjną ceną.

D – Dostojny, zarówno pogrzeb wyznaniowy jak i świecki w formie z trumną czy kremacyjnej z urna jest w wykonaniu Hadesu z Kalisza Pomorskiego ceremonią dostojna i godną – niezależnie od wydanej kwoty.

E – Empatyczny, zespół pracowników firmy Hades cechuje wysoki poziom empatii, umiejętność słuchania potrzeb rodzin i chęć niesienia pomocy.

S – Sprawny w działaniu, Wszystkie usługi pogrzebowe wykonywane są rzetelnie a pracownicy dbają aby być w gotowości jeszcze przed przed czasem ustalonym na każdy element ceremoniału pogrzebowego.5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika Kazimierczak z rodziną
Monika Kazimierczak z rodziną
2 lat temu

Znam ta firmę, organizowali pogrzeb sąsiadki na cmentarzu komunalnym w Kaliszu pomorskim – polecam.