Opinie i Ceny – Zakład Pogrzebowy Wrocław

Opinie i Ceny – Zakład Pogrzebowy Wrocław

Redakcja porusza po raz kolejny trudny temat żałoby i pogrzebu. Pragniemy polecić mieszkańcom Wrocławia zakłady pogrzebowe w których można zorganizować pogrzeb nie martwiąc się o jakość i cenę. Na portalu funeralnym można się zapoznać z prawdziwymi opiniami na temat pracy zakładów i domów pogrzebowych. Szukanie tak ważnej jak usługi pogrzebowe działalności tylko pod względem ceny spowodowało na Wrocławskim rynku usług pogrzebowych licytację, i nastawienie się właścicieli firm pogrzebowych na cenę a nie na jakość, co odbiło się na wielu rodzinach i ich kondycji psychicznej.

Aby uniknąć problemu z szukaniem prawdziwej opinii czy cen zapraszamy na stronę https://funer.com.pl/szukaj,Wrocław,20,1,1.html

Jest to jedyne tego typu miejsce do szukania informacji o zakładach pogrzebowych w swojej dzielnicy Wrocławia oraz okolic.

Otrzymają Państwo informacje o zakładach pogrzebowych w dzielnicy Wrocławia np. :

KRZYKI:

Tarom – Adres: ul. Semaforowa 1, 52-115 Wrocław

Witwicka – Adres: ul. Borowska 254, 50-558 Wrocław

Styks – Adres: ul. Ślężna, 53-114 Wrocław

GRABISZYN:

Archon – Adres: ul. aleja Hallera 112, 53-203 Wrocław

Memento – Adres: ul. Powstańców Śląskich 154, 53-315 Wrocław

POŁUDNIE:

Olimp – Adres: ul. Łódzka 25A, 50-521 Wrocław

Gloria – Adres: ul. Zaporoska 85, 53-110 Wrocław

PRZEDMIEŚCIE OŁAWSKIE:

Figiel Helfa – Adres: ul. Generała Romualda Traugutta 62, 11-400 Wrocław

Auxilium – Adres: ul. Zgodna 2, 50-432 Wrocław

STARE MIASTO:

Amen – Adres: ul. Świętego Antoniego 16, 50-073 Wrocław

Aneri – Adres: ul. Pawła Włodkowica 25, 11-400 Wrocław

PLAC GRUNWALDZKI:

Gloria – Adres: ul. Curie-Skłodowskiej 63, 50-369 Wrocław

Archon – Adres: ul. Curie-Skłodowskiej 49, 50-369 Wrocław

ŚRÓDMIEŚCIE:

Olimp – Adres: ul. DEMBOWSKIEGO 18 / 1A, 50-517 Wrocław

OŁBIN:

Tanatos – Adres: ul. Nowowiejska 89, 50-340 Wrocław

Elegia – Adres: ul. Żeromskiego 3, 48-300 Wrocław

NADODRZE:

RIP – Adres: ul. plac Świętego Macieja 6, 50-244 Wrocław

Roch&Abel -Adres: ul. Świętego Wincentego 10A, 50-253 Wrocław

Orkus – Adres: ul. Biskupa Tomasza Pierwszego 4, 50-001 Wrocław

KLECZKÓW:

Róża – Adres: ul. Kleczkowska 3, 50-227 Wrocław

Ameno – Adres: ul. Władysława Reymonta 3, 50-001 Wrocław

KARŁOWICE:

Tarom – Adres: ul. aleja Jana Kasprowicza 26, 50-996 Wrocław

PSIE POLE:

Kalia – Adres: ul. Kamieńskiego 144, 51-124 Wrocław

Anubis – Adres: ul. Szpacza 32-34, 51-417 Wrocław

i wiele innych Wrocławskich zakładów i domów pogrzebowych. Informacji łącznie z numerami telefonów, opiniami od osób które organizowały pogrzeby w firmie, oraz opisem posiadanego zaplecza i karawanów pogrzebowych.5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
33 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
4 lat temu

Dziękuję za ten wpis, fajnie zebraliście informacje , dzięki wam znalazłem numer telefonu do firmy której szukałem na obrzeżach Wrocławia.

Ewelina
4 lat temu

Bardzo pomocne zestawienie, dzięki

tomasz
tomasz
4 lat temu

Ja znam 3 firmy z Wrocławia Archon, Olimp i Tarom i wszystkie są godne polecenia.

Sław
Sław
4 lat temu

No cóż życie ma to do siebie że się kończy. dobrze wiedzieć że można iść tam gdzie die chce a nie gdzie każe ksiądz.

Patryk
Patryk
4 lat temu

Widzę, że teraz jest wszystko w internecie -pozdrawiam

Barbara
Barbara
4 lat temu

We Wrocławiu jest tyle zakładów pogrzebowych, nawet nie myślałam…

Jankowski
Jankowski
4 lat temu

Brakuje mi tu tylko zakładów pogrzebowych na Osobowicach we Wrocławiu. Bo nie widzę nigdzie ulicy Osobowickiej..

przydatna strona
4 lat temu

Kolego Jankowski, może na Osobowicach nie ma nikogo godnego polecenia ;). A tak na poważnie to trochę smutne , że przez tą epidemie korona wirusa każdy myśli tylko o pogrzebach. Jest piękna wiosna a trzeba siedzieć w domach i oglądać tragedie ludzkie. Dobra i przydatna strona ten Funer.com.pl

ciekawy artykuł a zakładzie z Wrocławia

Zapraszam do przeczytania artykułu opublikowanego przez nowa gazetę – do którego link znajduje się w nazwie. Myślę, że to ciekawe uzupełnienie waszego artykułu. Pozdrawiam redakcję serwisu funeralnego e-pogrzeby

Sonia
Sonia
3 lat temu

Bardzo pomocne zestawienie… Jedną z godnych polecenia firm jest zakład pogrzebowy 24, Witwicka.

Kuba
Kuba
3 lat temu

Archon, Gloria i Witwwicka. Reszty nie znam, a te mogę polecić.

Robert
Robert
3 lat temu

Jestem bardzo zadowolony z wyglądu pogrzebu mojej babci. Polecam zakład Witwicka.

Tadeusz K.
Tadeusz K.
3 lat temu

Godny polecenia moim zdaniem jest zakład pogrzebowy Witwicka, czy też zakład pogrzebowy24.pl, aczkolwiek naturalnie nikomu nie życzę takiej przykrej potrzeby.

Krzysztof z Wrocławia

Myślę, że Witwicka to firma która od lat jest obecna na rynku i mają to co wypracowali sobie latami a czego zwykle nie mają inni – wzbudzają zaufanie.

a znacie ta stronę
2 lat temu

Tu jest kolejna strona tej firmy o której jest napisane w artykule,. Oni chyba się ścigają na rajdach!

znamy!
2 lat temu

Znamy znamy kolego 😉 Znamy bardzo dobrze i polecamy

Anna Erber
Anna Erber
2 lat temu

Zakład pogrzebowy Archon z ulicy Włodkowica zdecydowanie jest wart polecenia. Podejście do klienta i organizacji uroczystości pogrzebowej na wyjątkowy poziomie. Na wyróżnienie zasługuje też fakt bardzo konkurencyjnej ceny przy zachowaniu wysokich standardów tj. limuzyna wysokiej klasy czy winda do trumny. Polecam.

Anna Erber
Anna Erber
2 lat temu

Firma warta polecenia, jakkolwiek dziwnie nie brzmi polecanie zakładu pogrzebowego. Ale jeżeli ktoś w tych trudnych chwilach chce naprawdę być w dobrych rękach to powinien wybrać właśnie tą firmę.

Mariola Olszewska
Mariola Olszewska
2 lat temu

Życzę wszystkim zakładom pogrzebowym takiego poziomu obsługi, ludzkiego podejścia, rozumienia w tych trudnych chwilach kiedy ktoś jest zmuszony pochować bliską mu osobę. Dodatkowo chciałabym podziękować za ekskluzywny karawan, cudowne kwiaty oraz Panią grającą na skrzypcach.

Artur Bil
Artur Bil
2 lat temu

W marcu zmarł mój brat, który od lat pracował w Norwegii. Transport zwłok do Polski powierzyliśmy firmie Archon. Oni też zajęli się pogrzebem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za sprawny przewóz oraz bardzo dobrze zorganizowany pochówek.

Jarek Sujecki
Jarek Sujecki
2 lat temu

Pierwszy raz organizowaliśmy pogrzeb i nie za bardzo wiedzieliśmy, jak to się odbywa. Wybraliśmy zakład Archon. Przemiła Pani Gosia z ulicy Gubińskiej pomogła nam ustalić wszystkie szczegóły oraz pomogła przy wyborze trumny. Dzięki niej wybraliśmy trumnę w stylu włoskim o eleganckiej stylistyce z artystycznym wykończeniem. Dziękujemy za tak cenną pomoc, dzięki wam już wiemy, jak odnaleźć się w tym czasie.

Anna P.
Anna P.
2 lat temu

Z tego miejsca bardzo chcieliśmy podziękować całemu personelowi z zakładu Archon, za czas nam poświęcony. Przyjazna atmosfera, którą zostaliśmy otoczeni, słowa wsparcia, ciepła herbata i zrozumienie dla łez – to wszystko pomogło nam łatwiej przejść przez ten trudny czas. Bardzo dziękujemy, że jesteście.

znacie ta nową stronę?

Witam, przy okazji życzę wszystkim funeralnej zaangażowanym wesołych i zdrowych świat. Zapraszam tez przy okazji na moja stronkę poświęconą wyróżniającym się zakładom pogrzebowym z Wrocławia.

Karolcia
Karolcia
2 lat temu

Zakład Archon okazał się naprawdę godny zaufania. Po śmierci mojej cioci, powierzyłam mu wszelkie sprawy organizacyjne i nie zawiodłam się na ich kompetencjach. W każdej chwili i o każdej porze mogłam zadzwonić do pracowników zakładu i zapytać o szczegóły. Polecam Archon z czystym sumieniem.

Borys Białek
Borys Białek
2 lat temu

Zakład Archon zajmuje się organizacją pogrzebów od a do z. Firma pomaga w uzyskaniem zasiłku z zus-u, uzyskaniem karty zgonu ze szpitala oraz w uzyskaniem aktu zgony z urządy stanu cywilnego. Dodatkowo zapewniają też ubiór, wieńce i nawet pomagają w organizacji stypy. Na koniec pomagają w uzyskaniu pomocy psychologa. Warto im powierzyć pochówek.

Jagoda
Jagoda
2 lat temu

Gdy babcia odeszła zgodnie z jej wolą postanowiliśmy ja skremować. Wybraliśmy usługi zakładu Archon. Było podniośle i wzruszająco. Kaplica, którą nam firma zaoferowała na czas pożegnania bardzo ładna i pięknie udekorowana kwiatami. Wielki plus to również możliwość puszczenia ulubionych melodii babci. Czułam, że lepiej nie mogliśmy jej pożegnać i za to ślicznie całej firmie Archon dziękuję. 

Lena W.
Lena W.
2 lat temu

Bardzo dziękuję firmie ARCHON z ulicy Borowskiej za ceremonię pożegnania mojego brata. Z całego serca polecam Wasze usługi znajomym i nie tylko. 

Paweł Kurkowski
Paweł Kurkowski
2 lat temu

Archon zajmował się pochówkiem mojej przyjaciółki. Firma wywiązała się wzorowo ze swojej pracy. Było wszystko tak jak życzyli sobie tego rodzice Majeczki. Dziękuję firmie za tak dobrą jakościowo obsługę.

Lena Jaworska-Szulik
Lena Jaworska-Szulik
1 rok temu

Z całego serca dziękuję za organizację ceremonii pożegnania moje mamy zakładowi Archon z Wrocławia z ulicy Borowskiej. Jesteście faktycznie Państwo tak dobrzy jak krążą o Państwa opinie. Cieszę się, że w tak dla mnie ważnej ceremonii pogrzebowej zdecydowałam się na Waszą firmę. Dziękuję Archon. 

Janka S.
Janka S.
1 rok temu

Szczerze polecam usługi Archonu z ulicy Hallera. Pani Klaudia zajęła się nami bardzo kompleksowo a przy tym z dużą życzliwością i wyrozumiałością. Polecam usługi tego zakładu i zapewniam, że wszelkie sprawy zostaną na pewno załatwione profesjonalnie od początku do końca.

Lena Bielach z Czechowic

Witam, kiedyś ze znajomym porównywaliśmy ceny pogrzebów i faktycznie we Wrocławiu jest trochę drożej niż w Czechowicach. Z tym że we Wrocławiu jest kilka firm, które naprawdę mają doinwestowane na wysokim poziomie.

Luiza
Luiza
1 rok temu

Rak zabrał nam Natalię po niespełna 3 miesiącach od diagnozy. Nie byliśmy na to przygotowani. Sytuacja nas przerosła. Z pomocą przyszedł Archon i Pani Klaudia z biura przy ulicy Borowskiej. Dzięki jej wsparciu udało nam się wszystko pozałatwiać z pozycji jej biura. Wyręczyła nam nawet w dobraniu odpowiedniego ubioru oraz kwiatach. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni też Pani kosmetolog za tak profesjonalne przygotowanie Natalci. Wyglądała przepięknie. Dziękujemy…

Jarek
Jarek
1 rok temu

Po śmierci brata zleciliśmy pochówek Archonowi z ulicy Krzywoustego i zdecydowaliśmy się na kremację. Dzięki temu mogliśmy w skupieniu i w kameralnym gronie pożegna się z naszym najdroższym Jureczkiem. Firma zaproponowała aby w tle leciały ulubione kawałki jakie brat znał na pamięć. Nigdy nie byłem na taki dobrze przeprowadzonym pożegnaniu dlatego z czystym sumieniem polecam firmę Archon, bo naprawdę warto ich wybrać.