Zakład pogrzebowy z Opola, usługi pogrzebowe z rodzinną tradycją

Zakład pogrzebowy z Opola, usługi pogrzebowe z rodzinną tradycją

Odejście bliskiej nam osoby pozostawia po sobie pustkę, która budzi w nas ogromny smutek i tęsknotę. Nawet jeśli śmierć była spodziewana z przyczyn zdrowotnych bądź z powodu podeszłego wieku, nie łatwo przejść obok niej do dnia codziennego. Trudności sprawiają rutynowe obowiązki, a co dopiero gdy musimy zająć się organizacją ceremonii pogrzebowej. Fachową pomoc uzyskamy z rzetelnego zakładu pogrzebowego Zeus w Opolu. Firma funeralna, która otacza wsparciem rodziny pogrążone w żałobie, jest od lat prowadzona przez małżeństwo, Państwa Małgorzatę i Leszka Chabiniec. To u nich z poszanowaniem tradycji i troską o każdy detal, oferowane są usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Przez wiele lat działalności zdobyli zaufanie klientów, którzy cenią empatię, profesjonalność, i pełne zrozumienie w trudnych chwilach straty.

Wykwalifikowany personel zakładu pogrzebowego w Opolu

W zakładzie pogrzebowym Zeus, pracownicy zdają sobie sprawę, że organizacja pogrzebu to czas pełen ciężkich decyzji i emocji. Dlatego całodobowo pod numerem telefonu 602 744 473 pozostają do dyspozycji rodzinom, by pomóc we wszelkich aspektach związanych z pochówkiem bliskiej osoby. Dbają o to, aby każde zlecenie na transport ciała zmarłego na terenie Polski lub z zagranicy, było realizowane z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi procedurami. Personel przejmuje na siebie sporządzenie i zebranie wymaganej dokumentacji. Co więcej, pracownik zakładu pogrzebowego Zeus załatwi również formalności mające związek z uroczystością pożegnalną, w tym także kredytowanie zasiłku funeralnego.

W Opolu organizowane są wysokiej jakości ceremonie pogrzebowe

Imponująca wiedza i przez lata zdobywane doświadczenie pozwalają zakładowi pogrzebowemu Zeus zapewnić profesjonalną obsługę na każdym etapie przygotowań do ostatniej drogi zmarłego. Odpowiednio przeszkolony personel z najwyższą starannością organizuje pogrzeby wszystkich wyznań, w tym pochówki świeckie w asyście mistrza ceremonii – klasyczne z trumną bądź z urną, z uprzednią kremacją. Z szacunkiem  realizuje uroczystości pogrzebowe, które właściwie odzwierciedlają wierzenia i praktyki danego wyznania. W razie potrzeby i na specjalne życzenie bliskich zmarłego, zakład Zeus z Opola, zapewnia niezbędne akcesoria funeralne, aby wszystko odbyło się z należytym szacunkiem i zgodnie z wyznawaną religią.

W celu zapoznania się z pełną ofertą Zakładu Pogrzebowego Zeus zapraszamy na stronę firmy www.zeus.opole.pl

Dane kontaktowe:

Adres: Księdza Bolesława Domańskiego 4, 

45-819 Opole

Numery tel.:  77 544 39 45 / 602 744 473

Adres e-mail: zeus.10@wp.pl5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments