Zakład pogrzebowy w pięknym domu w Zakopanem

Zakład pogrzebowy w pięknym domu w Zakopanem

Odejście bliskiej osoby, nawet jeśli spodziewane z powodu wieku bądź choroby, zawsze wiąże  z trudnymi i silnymi emocjami. Nie tylko z nimi człowiek w żałobie musi sobie radzić, ale również z  wieloma formalnościami i innymi kwestiami związanymi z organizacją pogrzebu. Centrum Usług Pogrzebowych Maciejka w Zakopanem oferuje swoją pomoc całodobowo. Pod dwoma numerami telefonów 502 233 086 oraz 502 233 089 uzyskamy fachowe doradztwo oraz pomoc. Dla wszystkich pracowników firmy funeralnej istotne jest, aby indywidualnie podchodzić do rodzin i wysłuchać, jakie mają życzenia oraz oczekiwania względem uroczystości pogrzebowej. Prowadzony przez rodzinę Gąsienica – Sieczka zakład pogrzebowy w Zakopanem przy ul. Nowatorskiej 51 od wielu lat związany jest z Zakopanem.

Usługi pogrzebowe Zakopane dopasowane do potrzeb rodzin w żałobie

Przez wszystkie etapy przygotowań do ostatniej drogi bliscy zmarłych są wspierani przez doświadczony personel. Przedstawiają oni transparentną ofertę i dbają o wszelkie detale w organizacji pogrzebu.  W celu uniknięcia stresu, i tak już przeżywające ciężkie chwile rodziny, Zakład pogrzebowy Maciejka podejmują się odpowiedzialności w załatwieniu spraw urzędowych oraz cmentarnych. W razie potrzeby zadbają również o zasiłek pogrzebowy. W sytuacjach kiedy klienci z różnych przyczyn – zdrowotnych bądź spowodowanych wiekiem – nie są w stanie przyjechać do biura osobiście, mieszkańcy województwa małopolskiego mogą skorzystać z usług mobilnego biura, w ramach której pracownik przyjedzie we wskazane miejsce, by omówić temat organizacji uroczystości funeralnej.

Zakład pogrzebowy zakopane

Zakład pogrzebowy w Zakopanem zadba o wszelkie detale

Wyjątkowa muzyka  z elementami folkloru ziem górskich może ubarwić ostatnią drogę zmarłego. Co więcej, kwiaty z własnej kwiaciarni zakładu pogrzebowego Maciejka są wykorzystywane przez uzdolnionych florystów, którzy ze starannością stworzą niepowtarzalne kwiatowe kompozycje.

Całodobowy Dom Pogrzebowy Zakopane

Zakład Pogrzebowy Maciejka Gąsienica – Sieczka

ul. Nowatorska 51, 34-500 Zakopane

nr tel: 502 233 086/502 233 089

adres e-mail: pogrzeby@maciejkazakopane.pl5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments