Memorial – Wspomnijmy Zmarłych na Bródnie

Memorial – Wspomnijmy Zmarłych na Bródnie

Tak blisko, a tak daleko – mogli przez długie lata mówić mieszkańcy warszawskiej dzielnicy Targówek zastanawiając się, czy mieszkają w śródmieściu Stolicy czy też na jej peryferiach. Geograficznie – Śródmieście było na wyciągniecie ręki, a przynajmniej na tyle niedaleko, żeby teoretycznie szybko tam dotrzeć. W praktyce jednak zakorkowana trasa WZ raczej zniechęcała do odwiedzin w tej części Warszawy. Pod względem komfortu zamieszkania też przez długie lata dzielnica ta uważana była raczej za jedną z biedniejszych w Warszawie. Targówek i będące jego częścią popularne Bródno, leżące na prawym brzegu Wisły, choć stanowiące integralną część Stolicy, niesłusznie postrzegane były jako peryferie. Obecnie, dzięki linii metra dotarcie do Targówka ze Śródmieścia powinno zająć nie więcej niż 15 minut.

Tyle samo, albo nawet jeszcze mniej, powinno zająć przeciętnemu mieszkańcowi Targówka dotarcie do jednego z najbardziej cenionych oraz cieszących się zaufaniem Klientów zakładów pogrzebowych zlokalizowanych na Bródnie. Zakład Pogrzebowy MEMORIAL – bo o nim mowa – w trosce o to, aby osoby poszukujące pomocy po śmierci kogoś Bliskiego nie musiały daleko tego wsparcia szukać – posiada swoje biuro w sąsiedztwie Cmentarza Bródnowskiego. Nieopodal siedziby Zakładu Pogrzebowego MEMORIAL usytuowany jest nowo otwarty przystanek metra Trocka, nieco dalej znajduje się drugi z nowych przystanków metra czyli Targówek Mieszkaniowy, zaś po drugiej stronie cmentarza – od strony ulicy św. Jacka Odrowąża – przystanek KM Warszawa Praga. Dojazd też jest możliwy liniami autobusowymi.

Doświadczenie 30 lat pracy w branży pogrzebowej to gwarancja, że każda osoba powierzająca zadanie zorganizowania pogrzebu Zakładowi Pogrzebowemu MEMORIAL w Warszawie będzie usatysfakcjonowana. Nie tylko wysoką jakością usług i sprawnością działania, ale także postawą wszystkich pracowników oraz nowoczesnym wyposażeniem zakładu. Ktokolwiek bowiem widział stojące przed bramą Cmentarza na Bródnie karawany z logo MEMORIAL, ten musi przyznać, że są to jedne z najbardziej eleganckich tego typu samochodów w Warszawie.

Elegancja ta nie jest tylko na pokaz. Wraz z empatią oraz perfekcyjnym przygotowaniem każdego pogrzebu służy godnemu upamiętnieniu Zmarłych, bo do tego właśnie nawiązuje nazwa zakładu MEMORIAL, którego filie można spotkać nie tylko na Bródnie, ale także na Pradze Południe oraz na Grochowie.

Zakłady pogrzebowe MEMORIAL – adresy

Bródno: ul. św. Wincentego 84, 04-073 Warszawa

Praga Południe: ul. Grenadierów 36, 04-073 Warszawa

Grochów: ul. Kobielska 1004-359 Warszawa5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin z Bródna
4 lat temu

Tu tez piszą o tej firmie, daje linka w opisie, musi być bardzo znana ta firma i mieć dobrą agencję od reklamy skoro wszędzie jej pełno a u nas na Bródnie co chwile widać ich karawan, taki nowy czarny Merc.