Zakład pogrzebowy Malesa Niemce

Zakład pogrzebowy Malesa Niemce

Śmierć bliskiej osoby zawsze wiąże się z ogromnym bólem i stratą. Jest to niespodziewana sytuacja, na którą nie da się przygotować w żaden sposób. Jeśli znajdują się Państwo w takiej sytuacji, godnym zaufania zakładem pogrzebowym jest Malesa Niemce. Zakład pogrzebowy znajduje się w niewielkim miasteczku Niemce w województwie lubelskim i na rynku funeralnym funkcjonuje ponad 40 lat. Przez ten bardzo długi okres zakład pogrzebowy nabył bogatego doświadczenia i profesjonalizmu, który na co dzień wykorzystywany jest w kompleksowej pomocy klientowi.

Od pierwszego kontaktu do ostatniego pożegnania na cmentarzu zakład pogrzebowy Malesa obejmuje rodzinę zmarłego kompleksową pomocą oraz współczuciem, wykazując przy tym empatię i zrozumienie. Wybierając ten renomowany dom pogrzebowy rodzina może liczyć na odciążenie psychiczne i na przeżycie żałoby w spokoju, ponieważ Malesa bierze na siebie całkowite dopełnienie spraw urzędowych związanych z pogrzebem. W swoim zakładzie pogrzebowym Malesa posiada sztab wykwalifikowanych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje zawodowe.

Zakład pogrzebowy Niemce

Usługi pogrzebowe w Niemcach

Malesa jest zakładem wyróżniającym się na tle innych firm pogrzebowych poprzez swoją szeroką ofertę usług pogrzebowych i cmentarnych. Wszystkie świadczone usługi są na bardzo wysokim poziomie, a najwyższa jakość usług idzie w parze z bardzo przystępnymi cenami.

Usługi pogrzebowe świadczone dla mieszkańców miejscowości Niemce i okolic:

 • całodobowe eksportacje zmarłych
 • organizacja pogrzebów wszystkich rodzajów
 • kremacje
 • formalności pogrzebowe
 • kredytowanie usług w oparciu o zasiłek pogrzebowy
 • dewocjonalia
 • własny zakład stolarski produkujący unikalne trumny
 • tanatokosmetyka
 • własna kaplica i chłodnia
 • eleganckie karawany na każdym pogrzebie
 • e-Nekrologi za darmo dla wszystkich rodzin
 • transport zmarłych w Polsce i na świecie
 • oprawa florystyczna
 • muzyka na pogrzebie
Niemce

Dom pogrzebowy Niemce

Warta uwagi jest własna kaplica, która utrzymana jest w ciemnych kolorach posiadając minimalistyczne wnętrze. W kaplicy w ciszy i dyskrecji można ostatni raz się pożegnać ze zmarłą osobą. Jest to idealne miejsce do modlitwy oraz do wyciszenia przed całą ceremonią.

W celu nadania osobistego charakteru, wystrój przed każdą ceremonią jest indywidualnie przygotowany na życzenie rodziny czy według ostatniej woli zmarłego. Z kaplicy można skorzystać w dniu przed pogrzebem, bądź wcześniej w godzinach popołudniowych. Dodatkowo istnieje możliwość zapewnienia osoby, która poprowadzi modlitwę w intencji zmarłego.

Istotnym atutem jest również własna chłodnia. Możliwe jest poddanie zmarłego standardowym zabiegom kosmetycznych np. manicure paznokci, makijaż według wskazówek rodziny. Dom pogrzebowy Malesa wykonuje klepsydry pogrzebowe, zamawiana jest ich publikacja w lokalnej prasie. Klepsydry wykonywane są w kolorze oraz czarno-białe, proponowane są gotowe teksty lub tworzone są spersonalizowane treści specjalnie dla rodziny.

kaplica Malesa

Całodobowe Usługi Pogrzebowe Niemce

strona www dla mieszkańców Gminy Niemce


Siedziba firmy pogrzebowej:
ulica Cicha 1  21-100 Lubartów

Dom pogrzebowy: ulica Cicha 39  21-100 Lubartów


Telefon:
501688811

                 818542773

                 531601600

Dyżur całodobowy 501688811 i 818542773

E-mail: kontakt@malesa.com.pl


Siedziba firmy otwarta jest otwarta:

Poniedziałek-piątek 8-16

Sobota– 8-12

Niedziela: Kontakt telefoniczny

Dom pogrzebowy

Poniedziałek-piątek: 8-16

Sobota: 8-13

Niedziela: Kontakt telefoniczny5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments