Wielopokoleniowe doświadczenie zakładu pogrzebowego w Osjakowie

Wielopokoleniowe doświadczenie zakładu pogrzebowego w Osjakowie

Mieszkańcy Osjakowa i okolic już od roku 1968 otrzymują fachowe wsparcie w organizacji uroczystości pogrzebowych. Pan Stefan Dolata otworzył swój dom pogrzebowy z myślą, aby nieść jak najbardziej fachową pomoc rodzinom pogrążonym w żałobie. Przygotowanie wyjątkowych pożegnań stało się niezaprzeczalną powinnością.  Prowadzone pogotowie całodobowe jest dostępne pod numerem telefonu 695 750 296. W trakcie przyjęcia zlecenia na przewóz zmarłego, klienci uzyskują jednocześnie fachowe doradztwo i najważniejsze informacje związane z przygotowaniami do pogrzebu.

Zakład pogrzebowy w Osjakowie otwarty dla okolicznych mieszkańców

Dzięki szerokiej działalności dom pogrzebowy Dolata świadczy swoje usługi w takich miejscowościach jak Szynkielów, Rusiec, Kiełczygłów czy Siemkowice. W każdej z nich mieszkańcy mogą liczyć na możliwość eksportacji zmarłych, na pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności urzędowych i zrealizować pogrzeby wszystkich rodzajów.

Pomoc w organizacji uroczystości funeralnej odbywa się także w Siemkowicach, Radoszewicach, Lipniku, a także i Wola Wiązowa oraz Konopnica korzystają z usług zakładu pogrzebowego Dolata.

Mieszkańcy wymienionych miejscowości bez problemu mogą przygotować pożegnanie bliskiej osoby zgodnie ze swoimi życzeniami oraz zmarłego. W Siemkowicach pogrzeby odbywają się na tamtejszym cmentarzu parafialnym przy ul. Kaszyce, w Rodoszewicach na cmentarzu parafialnym przy ul. Cmentarnej 5, w Konopnicy natomiast  mieszkańcy wciąż są chowani na cmentarzu założonym w I połowie XVIII wieku. Z kolei Rusiec posiada swój parafialny cmentarz przy ul. Leśnej, a Kiełczygłów na ul. Piotrkowskiej 40.

Zgodnie z wolą mieszkańców z którejkolwiek miejscowości, realizowane są coraz popularniejsze kremacje. Odbywają się one niezależnie od wyznania. Odpowiednie przygotowanie zmarłego do ostatniej drogi składa się z profesjonalnie wykonanych zabiegów tanatokosmetycznych. Dzięki z kolei usługom mobilnym każdy mieszkaniec z okolic otrzyma fachową pomoc w kwestiach formalnych oraz zostanie wysłuchany w związku ze swoimi pomysłami oraz prośbami odnośnie oprawy muzycznej czy florystycznej.

Pełne dane teleadresowe zakładu pogrzebowego Dolata w Osjakowie:

Witryna: www.pogrzebydolata.pl

Adres: Częstochowska 44, 98-320 Osjaków

Całodobowe numery telefonu: 695 750 296 oraz 609 548 5885 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments