Dom pogrzebowy Ameno

Dom pogrzebowy Ameno

Zakład Pogrzebowy Ameno od lat pomaga mieszkańcom Warszawy w przygotowaniu ostatniego pożegnania. Dzięki zaangażowaniu i znajomości branży pogrzebowej każda ceremonia odbywa się w sposób wyjątkowo godny. Ogromne zaufanie, jak i potrzeba mieszkańców na otworzenie kolejnego domu pogrzebowego Ameno sprawiła, że 11.09 odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby biura w Łomiankach przy ulicy Brukowej 6A. 

Dom pogrzebowy Ameno Łomianki 

Nowy zakład pogrzebowy Ameno w Łomiankach wyróżnia się własną klimatyzowaną kaplicą, chłodnią i dużym parkingiem. W zakładzie oferowany jest szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych w tym urn, trumien, relikwiarzy i tabliczek pogrzebowych. Ponadto zakład dysponuje galanterią i odzieżą żałobną. Te nowoczesne rozwiązania i kompleksowe usługi pogrzebowe sprawiają, że każda pogrążona w żałobie rodzina może mieć pewność, że wszystko zostanie zorganizowane w atmosferze szacunku i godności. 

Uroczyste otwarcie domu pogrzebowego w Łomiankach 

W otwarciu nowego domu pogrzebowego w Łomiankach wzięło udział wiele ważnych osób. Kaplica została poświęcona przez wikariusza z kościoła św. Małgorzaty — Filipa Augustyniaka. Z kolei mistrz ceremonii Aneta Dobroch rozpoczęła uroczystość otwarcia nowej siedziby od przemowy, którą można obejrzeć w poniższym filmie. 


Właściciele domu pogrzebowego Ameno Państwo Iwona i Paweł Petrykowscy zapewniają indywidualne podejście do każdej ceremonii pogrzebowej. Dzięki temu każdy pogrzeb nabiera osobistego charakteru. Nowa siedziba biura umożliwi mieszkańcom Łomianek, Dąbrowy, Dziekanowa, Łomnej  i okolicznych miejscowości sprawną organizację pogrzebu oraz dużo łatwiejszy dojazd do biura. 

Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej https://ameno.com.pl/ oraz obejrzenia filmu z otwarcia domu pogrzebowego Ameno w Łomiankach. 5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ameno z Warszawy
2 lat temu

Witam, dla zainteresowanych podsyłam stronę tej samej firmy ale w Warszawie bo mają kilka punktów i wygląda to bardzo profesjonalnie.

Janusz
2 lat temu

Super artykuł, niesamowicie pomocny.