Zakład pogrzebowy Pomierscy Gniew

Zakład pogrzebowy Pomierscy Gniew

            Pożegnanie osoby bliskiej naszemu sercu często wiąże się z ogromnym bólem, cierpieniem i pewnego rodzaju traumą. Zakład pogrzebowy Pomierscy doskonale wie jak w takim momencie odciążyć i wesprzeć rodzinę zmarłego. Empatia, wyrozumiałość i cierpliwość to klucz do doskonałej obsługi klienta. W branży pogrzebowej Pomierscy działają już wiele lat, dzięki swojemu indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do klienta, zdobył on ogromne poszanowanie i przychylność wśród klientów.

Pracownicy firmy pogrzebowej odznaczają się kulturą osobistą, wysokimi kompetencjami oraz empatycznym podejściem. Pomierscy zawsze starają się dopasować do oczekiwań i możliwości rodziny, oferując mu nawet najbardziej spersonalizowane rozwiązania i niskie ceny pogrzebu.

Na każdym etapie realizacji zakład pogrzebowy w Gniewie gwarantuje dyspozycyjność całodobową, ogromne zaangażowanie oraz wsparcie. Świadczone usługi zawszę są najwyższej jakości oraz sumiennie przygotowane, dbając przy tym nawet o najmniejsze detale.

Usługi pogrzebowe Gniew

Usługi pogrzebowe Gniew

            W swojej ofercie Pomierscy posiadają bardzo przystępne ceny, świadcząc przy tym kompleksową opiekę nad mieszkańcami Gniewu i okolic. Firma od lat oferuje najwyższy poziom wykonywanych usług pogrzebowych i kamieniarskich w Gniewie. Poprzez swoją doskonałą obsługę i podejście klienta dom pogrzebowy w Gniewie zyskał wiele przychylnych opinii klientów oraz rekomendacje portali pogrzebowych.

W zakres usług pogrzebowych, cmentarnych i kamieniarskich firmy Pomierscy z Gniewu wchodzą:

– pogrzeby wyznaniowe i świeckie

– kremacje: informacje o kremacji www.pomierscy.com.pl/kremacje/

– akcesoria pogrzebowe

– przewóz zmarłych

– transport zwłok z zagranicy

– oprawa muzyczna i florystyczna

– własna chłodnia

– produkcja trumien we własnej stolarni

– organizacja styp

– darmowe e-Nekrologi

– kamieniarstwo: informacje o kamieniarstwie www.pomierscy.com.pl/kamieniarstwo/

            Na szczególną uwagę zasługują usługi kamieniarskie. Pomniki nagrobne wykonywane są najczęściej z kamieni typu granit albo marmur, w zależności od użytego materiału mogą mieć różne kolory i faktury oraz przybierać różne formy. Ceny nagrobków dopasowane są do oczekiwań i możliwości mieszkańców Gniewu.

Również innowacyjnym rozwiązaniem są e-Nekrologi, które odciążają rodzinę w kwestii powiadomienia innych o szczegółach pogrzebu oraz w piękny sposób upamiętniają daną osobę.

Całodobowy zakład pogrzebowy Pomierscy Gniew

Strona firmy: www.pomierscy.com.pl

Ulica Czyżewskiego 6, 83-140 Gniew

Telefon całodobowy: 58 535 23 78 i 697 278 809

E-mail: pomierscy@wp.pl5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments