Zakłady pogrzebowe Kraków cennik

Zakłady pogrzebowe Kraków cennik

Kraków jak przystało na starą stolice Rzeczypospolitej dynamicznie się rozwija. a wzrost liczby ludności generuje coraz to większą potrzebę zaspokojenia rozmaitych usług. Jedną z takich usług są niewątpliwie usługi pogrzebowe. Krakowiacy poszukując najlepszego zakładu pogrzebowego, zwracają z reguły baczną uwagę na ceny pogrzebów.  Wynika to z tego, że opłaty związane z ceremonią pogrzebową to dopiero początek wydatków, gdyż zakup i montaż pomnika oraz wykupienie miejsca na cmentarzu to z reguły przynajmniej kilkakrotność kwoty wydanej na ceremonię pogrzebową w Krakowie. Zdarzają się często zapytania o opinie oraz cennik obowiązujący w zakładzie pogrzebowym. Czasem też pytania te nie odnajdują, konkretnej odpowiedzi, wyjaśnimy dlaczego.  Wielu z mieszkańców Krakowa chcąc zorganizować pogrzeb a nie znając cen usług i akcesoriów dziwi się że, odwiedzając po kolei każdy z kolejnych zakładów cena zawsze jest niższa od poprzedniego. Zdradźmy wiec tajemnice poliszynela – cena pogrzebu w Krakowie zależy tylko od klienta i jego życzeń.

Cennik - zakład pogrzebowy Kraków

Cennik w obecnych czasach jest bardzo istotny, ale nie da się wycenić profesjonalizmu, pomocy, życzliwości czy usługi eleganckim i nowym karawanem renomowanej marki. Kwoty usług pogrzebowych w Krakowie zależą w dużej mierze od kwoty zasiłku pogrzebowego i możliwości rodzin. Jeśli rodzina nastawia się tylko i wyłącznie na cenę to musi się przygotować na kiepskiej jakości obsługę najgorszych zakładów pogrzebowych w Krakowie i ryzykuje wpadki oraz niezadowolenie rodziny.

Energię którą zużywamy na poszukiwanie cenników, redakcja poleca wszystkim mieszkańcom Krakowa pragnącym w spokoju przeżyć dni żałoby skierować na czytanie i przeglądanie opinii. Właściciele i pracownicy dobrych firm pogrzebowych z pewnością postarają się aby na Państwa życzenie – obniżyć nieco cenę lub zaproponować darmowy wieniec bądź inne akcesoria i usługi w okazyjnej cenie. Istnieje miejsce w którym znajdują się moderowane opinie zarówno pozytywne jak i negatywne na temat działających w Krakowie zakładów usług pogrzebowych oraz dokładny opis oferowanych usług i przede wszystkim posiadanego zaplecza technicznego i doświadczenia. Zapraszamy na stronę www portalu prezentującego zakłady pogrzebowe w Krakowie.0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krakowianin
4 lat temu

Witam, bardzo ciekawa ta strona, znalazłem tam firmę. Zresztą w Krakowie jest tego trochę, są zakłady pogrzebowe Kalia, Karawan, Gabriel i PUK i jeszcze pewnie ktoś.

Paweł
Paweł
3 lat temu

Mi się wydaje że ceny tych najtańszych pogrzebów wszędzie w Krakowie są podobne. Wybieramy z najtańszych akcesoriów i wychodzi kwota bardzo zbliżona. Inaczej wygląda sprawa jeśli;i chodzi o możliwości wykonania czegoś więcej bo nie każdy chce żeby przewozić ciało starym karawanem czy żeby nie było windy lub namiotu. To o jakość i możliwości firmy należy pytać a nie o cenę pogrzebu. Opłacenia zakładu pogrzebowego to dopiero niewielka cześć, a gdzie jeszcze nagrobek i wykupienie grobu – i to są dopiero koszty !

Janek
Janek
3 lat temu

Bardzo ciekawa strona, ktoś się napracował Puk i Memento Mori to są firmy z Krakowa które każdy zna.

Sylvia
Sylvia
3 lat temu

Przez tą pandemię zamiast pójść na któryś z cmentarzy to mieszkańcy z Krakowa będą siedzieć w Internecie i odwiedzać strony takie jak ta wasza – to dobra robota.

Mateusz S.
Mateusz S.
3 lat temu

Te epitafia to faktycznie są dobre na tej stronie, i jeszcze za darmo!

Czy wiecie ?
Czy wiecie ?
3 lat temu

Czy wiecie ze w Krakowie i okolicach zmarło w październiku, listopadzie i grudniu kilka tysięcy osób więcej niż rok wcześniej ?